Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Van értelme renénykedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme renénykedni?

Figyelt kérdés
8 éve vagyok együtt párommal nagyon sokat beszéltünk az eljegyzésről és a házasságról. Mikor 5 éves lett a kapcsolat mondta meg fogja kérni a kezem, de nem történt meg onnantól kezdve évente ígérgeti hogy meg fog kérni elfog venni de semmi. Volt előttem egy 10 éves kapcsolata a csaj megcsalta mással csinált gyereket. Őt 2 év után megkérte. Erről is beszéltünk már. Arra gondoltam hogy lehet ez a baja és sosem fog megkérni hiába beszél lelkesen a dologról.
2022. aug. 17. 20:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem meg fog, csak vár a megfelelő pillanatra. Feltehetőleg az előző élménye miatt eddig nem akarta elkapkodni a dolgot.
2022. aug. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
8 év rengeteg idő. Hány évesek vagytok? Mióta éltek együtt?
2022. aug. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
8 év után? Miért igérgeti évente, ha nem tartja be? Azért ne haragudj, de ez nagyon gáz barátod részéről. Miért nem lehet kerek perec megmondani, hogy az előző mennyaszonya úgy megbántotta, hogy elment a kedve az egésztől?
2022. aug. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, nem egy nyeretlen 18 éves a pasid. Hány éves koráig akar várni?

A másik nőt se vette el, csak megkérte. Nem véletlen, hogy mással alapított családot. Még akkor is, ha a megcsalás nem elfogadható.

Ez a pasi csak ígérget, de nem fog eljegyezni se. Nem hogy elvenni.

2022. aug. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ő 34 én 25. Már 7 éve együtt élünk babát is tervezünk szeretne apuka lenni de halogatja azt is.
2022. aug. 17. 20:22
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar ez semmit, csak húzni az időt, nem zavarod, de nem is érdekled.
2022. aug. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%

Ha 8 év után se akar elvenni, annak 2 oka lehet;


1 Bizonytalan veled (vagy magával) kapcsolatban


2 Talán az ex hatására, nem házasságpárti.

2022. aug. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem is kéne hozzámenned az első (komoly) kapcsolatodhoz, egy 9 évvel idősebb férfihez, aki csak hiteget.
2022. aug. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már!! Én már pár hónap után mennyire rosszul érezném magam, ha valamit ígérek a másiknak, aztán nem lesz belőle semmi. Nem hogy egy eljegyzést, évekig! Undorító, hogy egyesek szemrebbenés nélkül veszik el mások idejét! Meddig szeretnél még várni? Hány évig kell bizonyítanod szerinted, hogy tudja, te kellesz neki?
2022. aug. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok.

Hiteget. Hagyd a francba. Fiatal vagy.

Valamiért vár még egy "jobbra"

2022. aug. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!