Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Van értelme renénykedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme renénykedni?

Figyelt kérdés
8 éve vagyok együtt párommal nagyon sokat beszéltünk az eljegyzésről és a házasságról. Mikor 5 éves lett a kapcsolat mondta meg fogja kérni a kezem, de nem történt meg onnantól kezdve évente ígérgeti hogy meg fog kérni elfog venni de semmi. Volt előttem egy 10 éves kapcsolata a csaj megcsalta mással csinált gyereket. Őt 2 év után megkérte. Erről is beszéltünk már. Arra gondoltam hogy lehet ez a baja és sosem fog megkérni hiába beszél lelkesen a dologról.
2022. aug. 17. 20:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ő hiteget, eszében nincs elvenni. Te meg, a hogy előttem is írták, ne akarj hozzámenni az első szerelmedhez ilyen fiatalon.
2022. aug. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom az ex van beállítva rossznak. Ha 10 évig voltak együtt úgy, hogy már a 2. évben eljegyezte, az azt jelenti, hogy konkrétan 8 év múlva sem vette el és gyereket sem csinált neki. Szegény exét sajnálom, hogy 8 évig várt a semmire az eljegyzes után. Jézusom. Azért ilyet ritkán hallani hálistennek. Na szóval te azt várod, hogy ilyen sztori után megkérjen, elvegyen és gyereket csináljon neked? Khm... Bocsi, de borzasztóan naiv vagy.

Ti is már 8 éve vagytok együtt... Istenem...

2022. aug. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja válaszolni elfelejtettem: inkább abban reménykedj, hogy hamarabb megjön az eszed, mint az exének és kidobod. Mondjuk már csak 2 évvel vagy lemaradva...
2022. aug. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Szakítottunk. Leültem vele beszélni a dologról és tiszta hisztisen közölte velem ha nem tudom várni és ha nem vele tervezem a jövőt meg elmúlt a nagy szerelem menjek nyugodtan őt nem érdekli úgy is lesz másik csaja. Ezen bepöccentem össze szedtem a cuccaim nagy részét beraktam a kocsiba és el jöttem a maradékért most megyek vissza.
2022. aug. 20. 09:41
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
14. Jól tetted. Persze, hogy hisztis, azt hitte még hülyíthet kényelmesen pár évig.
2022. aug. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Meddig kellene várnod?? Ha ő veled tervezi, akkor mondjuk kimutatta volna ezt egy eljegyzéssel ha már évekig hitegetett. Hányás. Ennyire érdekli, hogy "tök mindegy lesz másik csajom" >:(
2022. aug. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Sajnalom, hogy így alakult.

Kitartas, ennél csak jobb johet

2022. aug. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

A reakciója mindent elmondott... Jól döntöttél!!! 8 év után képes azt mondani, hogy te nem tudsz várni. Mégis még hova és mire?! Atyaég! Nagyon nagy bajok vannak fejben ezzel az emberrel. Para...

1000 olyat találsz, aki komolyan vesz és tényleg leélné veled az életét és időben lépni is fog annak érdekében, hogy ezt bizonyítsa.

2022. aug. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted! Hidd el, hogy lesz jobb. Fiatal vagy, előtted az élet. Sok sikert!
2022. aug. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Eddig sem volt értelme vele lenni. Örülj, most lesz lehetőséged olyat találni akinek valóban kellesz.. Nem egy ilyen megbízhatatlan, hazug senkiházit.
2022. aug. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!