Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan ne éljem meg nyomásként?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne éljem meg nyomásként?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon sok ismerősöm (velem egy idősek vagy fiatalabbak) jegyzik el egymást és házasodnak az utóbbi egy évben.

Mostanra már egészen közeli ismerősök, barátok is. Ez kicsit frusztral, mert engem még nem jegyzett el a párom. Hogyan tudnám elengedni a témát és nem ezen kattogni? 😅


(A párommal mindketten házasság pártiak vagyunk, szoktunk is beszélni róla, úgyhogy nem arról van szó, hogy nem akar, csak még korai lenne, szerintem is, egyszerűen csak a nyomás miatt érzem, hogy “most kene”.)


Egyáltalán mennyi együtt töltött idő után érdemes eljegyezni a másikat ?


Huszonévesekre gondolok, akik együtt is élnek.


Köszönöm a válaszokat :)


2022. aug. 31. 15:11
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
0%

8 - "nem szeretném folyamatosan mondogatni a lány keres dolgot"

Már megkért volna, ha akarná, de csak neked fontos ez, neki nem.

Nem akarásnak nyögés a vége.

2022. szept. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:

🤣🤣🤣

Nem kellett volna meg kérnie, fiatalok vagyunk és nem vagyunk együtt régóta. Nekem korai lenne :)

Meg fog kérni, ettől nem felek.

2022. szept. 9. 19:15
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy abszolút nem kötözködésből kérdezem, csak szimplán nem értem: miért érzed azt, hogy házasodni korai, de közben tavasszal közös házat venni nem? Mármint én egész biztosan nem vennék valakivel közösen egy ingatlant, akivel úgy gondolom, hogy korai a házasság. Persze ti úgy éltek, ahogy szeretnétek, csak érdekelne, hogy miért. :)
2022. szept. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
Nem az én hazám, az övé lesz, de mivel együtt költözünk majd oda, így az “enyém is” csak papíron nem.
2022. szept. 9. 19:23
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a tied is vagy nem 😂 Jelen esetben nincs papìrod róla hogy a tied is
2022. szept. 10. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:

Nincs, nem is lesz

De kikéri mindenben a véleményem, mert én is megyek vele.

2022. szept. 10. 07:02
 17/41 anonim ***** válasza:
83%
Én épp most láttam Facebookon, hogy megházasodott egy srác, akivel egyszer évekkel ezelőtt szexeltem és én komolyat akartam, de ő nem volt az a komoly kapcsolatot akaró fajta, csak ment összevissza. Ráadásul ő 24 éves én meg 27. Kicsit elszomorodtam :D
2022. szept. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

"közösen veszünk házat tavasszal"

Most már látom, hogy ő vesz, és te is odaköltözöl.

2022. szept. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
És ez most miért probléma ? Mivel együtt vagyunk és a továbbiakban is ezt tervezzük, attól, hogy papíron nem közös a lakás, az én otthonom is lesz, nekem is lesz beleszólásom a dologba. Szerintem ez teljesen normális.
2022. szept. 10. 13:43
 20/41 anonim ***** válasza:
65%
Csak ne lepődj meg ha esetleg egyik pillanatról a màsikra kipenderìt. Persze nem kell ìgy lennie, sok boldogságot:)
2022. szept. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!