Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan ne éljem meg nyomásként?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne éljem meg nyomásként?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon sok ismerősöm (velem egy idősek vagy fiatalabbak) jegyzik el egymást és házasodnak az utóbbi egy évben.

Mostanra már egészen közeli ismerősök, barátok is. Ez kicsit frusztral, mert engem még nem jegyzett el a párom. Hogyan tudnám elengedni a témát és nem ezen kattogni? 😅


(A párommal mindketten házasság pártiak vagyunk, szoktunk is beszélni róla, úgyhogy nem arról van szó, hogy nem akar, csak még korai lenne, szerintem is, egyszerűen csak a nyomás miatt érzem, hogy “most kene”.)


Egyáltalán mennyi együtt töltött idő után érdemes eljegyezni a másikat ?


Huszonévesekre gondolok, akik együtt is élnek.


Köszönöm a válaszokat :)


2022. aug. 31. 15:11
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Miért penderitene ki?🤣
2022. szept. 11. 08:12
 22/41 anonim ***** válasza:
48%
Megismeri Mariskàt az irodàban aki 100x jobbnak tart mint téged meghülyül és kidob.. Ez csak egy példa ha nem ilyen akkor jó csak ez benne van a pakliban. Az autóba is úgy ülsz be hogy ààà én tuti nem szenvedek balesetet..aha aztàn ha koccanàs van fel sem tudod fogni h mégis megtörtént..pont veled. Ne élj àlomvilàgban csak egy jó tanàcs
2022. szept. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
50%
Jogilag semmi nem lesz közös. Gondolj magadra, a saját anyagi biztonságodra.
2022. szept. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:

Most sem közös semmi jogilag, hogy albérletben vagyunk. Nem tart el engem, van saját bevételem.

Amúgy mekkora hülyeség ez, hogy elhagy🤣

Persze, mindenkinek, aki kapcsolatban van, lépten nyomon félnie kene, hogy mi lesz, ha jön egy jobb?

1.nem jön, mert nagyon jó a kapcsolatunk

2.ha jön is, nem vagyok életképtelen, nem kerülök utcára, mert eddig is meg tudtam oldani a lakhatasom és önfenntartó vagyok.

2022. szept. 11. 14:57
 25/41 anonim ***** válasza:
33%
Még ott a rózsaszín köd :) sebaj légy boldog ez a fontos :D
2022. szept. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

De most komolyan nem értem :D

Nem kezdő vagyok már, tudom, mi hogy van. Szóval egy kapcsolat csak akkor lehet boldog, ha van rózsaszín köd? Nálam nem volt :D én nem elképzeltem valamilyennek, hanem megismertem. Úgyhogy ezt ne erőltesd :D

2022. szept. 11. 16:27
 27/41 anonim ***** válasza:
33%
Nem úgy tűnik 😂 Legyen szép napod
2022. szept. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Ezt egyébként mire alapozod, őszintén érdekel :)
2022. szept. 11. 16:35
 29/41 anonim ***** válasza:
61%
Amugy az veszélyes játék, ha osszekoltoztok csak az övé a lakás, van egy olyan érzésem, higy akkor fog megkerni csak miután 100%ove minden. Aztán hiába dolgozol oda jogilag az övé, ha valami lesz, akkor mehetsz a taskaiddal, nem bantasbil mondom, de 2 no ismerősöm is így járt. 18 év múlva utca.
2022. szept. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
A szàmlàkat ezért nem àrt megőrizni..pont emiatt ha vàlàs van bizonyìtani tudod hogy te vetted pl a konyhabútort
2022. szept. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!