Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan ne éljem meg nyomásként?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne éljem meg nyomásként?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon sok ismerősöm (velem egy idősek vagy fiatalabbak) jegyzik el egymást és házasodnak az utóbbi egy évben.

Mostanra már egészen közeli ismerősök, barátok is. Ez kicsit frusztral, mert engem még nem jegyzett el a párom. Hogyan tudnám elengedni a témát és nem ezen kattogni? 😅


(A párommal mindketten házasság pártiak vagyunk, szoktunk is beszélni róla, úgyhogy nem arról van szó, hogy nem akar, csak még korai lenne, szerintem is, egyszerűen csak a nyomás miatt érzem, hogy “most kene”.)


Egyáltalán mennyi együtt töltött idő után érdemes eljegyezni a másikat ?


Huszonévesekre gondolok, akik együtt is élnek.


Köszönöm a válaszokat :)


2022. aug. 31. 15:11
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:

Jó én nem ilyen troger palival vagyok együtt, nálunk nem erről szólt a kapcsolat. Ha bármi van, van annyi pénzem, hogy egyedül is meg tudjak állni a lábamon, ettől nem felek és a szakitastol sem.

A közeljövőben tervezzük az eljegyzest is.

2022. szept. 26. 11:31
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
Sok boldogságot:D
2022. szept. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Amugy meg ez mindent elmond rólad: "egyszerűen csak a nyomás miatt érzem, hogy “most kene”.)" ,Gyenge jellem vagy.
2022. szept. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:

Te meg egy bunkó.

Baromira nem vagyok gyenge jellem, hogy veszed a bátorságot, hogy egy kiragadott mondatból megiteld a személyiségemet? Meg jó, hogy ismersz és tudod, min mentem keresztul.

2022. szept. 26. 11:42
 35/41 anonim ***** válasza:
0%
Meg Incel is..tudom tudom 😂
2022. szept. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért kapkodnak sokan, én nem is értem azokat az osztalytársaimat, akik már összeházasodtak. Nekem jelenleg kapcsolatom sincs, de nem érzem, hogy bármiről lemaradnék, nem lóverseny az élet. Majd azért nem leszek meglepődve, mikor hirtelen átírják a nevüket a Facebookon és törlik a közös fotókat a tini szerelemből házasodó fiatalok.
2022. nov. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

"Ez kicsit frusztral, mert engem még nem jegyzett el a párom. Hogyan tudnám elengedni a témát és nem ezen kattogni?"

Jól megvagytok, szeret, biztos vagy benne, hogy nem hagy el, akkor miért kattogsz a témán? Miért kéne most?

2022. nov. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
#37 mert a szonszéd Juliskàt is màr eljegyezték és nem akar lemaradni :D
2022. nov. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:

Mert már többen is kérdezik, főleg azok, akik már túl vannak az eljegyzésen, hogy nálunk mikor lesz.

Illetve sok olyat is látok, hogy a párok együtt vannak x éve, akartak házasodni, de aztán a férfi végül mégsem kérte meg a barátnője kezet, csak a hitegetes ment…

2022. nov. 14. 16:51
 40/41 anonim ***** válasza:

Nálatok ez nem fordulhat elő. Majd amikor eljön az ideje (a párod szerint), majd sínre kerül minden. Olyan sínre, ami szerinted elvárható és tökéletes.

Csak azt nem értem, miért észek nálad bizonytalanságot - nem másokon múlik a te boldogságod! És nálatok minden rendben!

2022. nov. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!