Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi számít megfelelő pillanatna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít megfelelő pillanatnak egy eljegyzéshez?

Figyelt kérdés
Azt mondják meg kell várni a megfelelő pillanatot. De mi van ha ez évekig nem jön el?
2022. okt. 30. 04:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
62%
#10! Ja, csak a "pasi úgy érzi" felállásban megtörténhet a lánykérés függetlenül attól, hogy a csaj úgy érzi-e, hogy eljött az ideje... Mert a pasi dönthet úgy, hogy megkéri. A nő nyilván mondhat nemet - mert van mire!!! De, ha csak kizárólag a csaj akarja, akkor meg sem történik a lánykéres... Melyik részét nem érted? Ez akkor is így van, ha neked nem tetszik (nekem sem tetszik). Nem kell ez a lejárt duma, hogy nem a középkorban vagyunk!! Hiába van 2022, még 2022-ben is 95%-ban a pasi térdel le és 50%-ban nem volt megbeszélve! Nekem sem tetszik ne aggódj, undorító, hogy általában (elsősorban) a férfi dönt arról, hogy a nőből asszony lesz-e mellette. Hányok ettől. Attól még bevallom, hogy sajnos ez még manapság is így van... Sok nő pedig igent mond akkor is, ha tudja, hogy TALÁN kaphatna jobbat is, de már elmúlt 30....... Így inkább biztosra megy és igent mond, ha gyereket akar. Lehet vitázni erről, meg játszani a feministát ezzel kapcsolatban (is), de sajnos ebben a témában felesleges, ebben a mai napig nincs egyenlőség.
2022. nov. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
60%

11

Házasság akkor van, ha mindkét fél akarja. Mindkét fél ugyanúgy dönt.

És normális esetben megbeszélik a közös a jövőt.

2022. nov. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz, viszont, ha figyelmesen elolvastad volna amit írtam, nem ezt válaszolod. Nem olvastad el. Mindegy...
2022. nov. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
87%

Én értem amit a #11 ír. Nő vagyok, beszéltem már a párommal arról, hogy nekem mikor lenne ideális az eljegyzés, az esküvő. De ő pl kicsit később akarná, nem sokkal, 1-2 évvel. De ez rajta múlik leginkább. Én elmondtam a vágyaimat és ennél többet nem tehetek, ha én mondjuk most várom az eljegyzést, várhatom még, 1-2 évig még nem kapok gyűrűt. Nem vagyunk elkésve semmivel, egyszerűen csak én szívesen élnék már házasságban, nem sürget még a biológiai óra, de attól még én szeretném, ő neki meg még idő kell. Erre nincs ráhatásom.


Egy férfinek könnyű, 40 évesen is csinálhat gyereket, úgyhogy van ideje megérni rá, egy nőnek kevésbé. A közös döntésről meg annyit, hogy a nő megbeszélheti vele, mit vár, mit szeretne, mikor lenne neki ideális, de nem hozhatja előrébb az eseményeket, mert sok férfinek megalázó, ha a barátnője kéri meg a kezét. Olyan szempontból nem váratlan az eljegyzés, hogy szinte biztos, hogy beszéltek már róla, hogy együtt akarják leélni az életüket, de az meglepetés, hogy mikor jegyzi el. Értitek.

2022. nov. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
#11 De most őszintén hànyszor élnek a nők a vétó jogukkal? Amelyik pasi megkéri 99%-ban hozzàmegy mert biztosra akar menni.(nem csak 30 felett). Legbelül minden nő erre vàgyik hogy eljöjjön ez a pillanat.Amúgy meg ha ezt undorìtónak talàlod akkor tessék menni pasizni és te kezdeményezz,mert akkor ennyi erővel azt sem a férfinak kell ,milyen undorító nem?🤷 De amúgy meg nem feltétlenül mindig igy van..egyik ismerősömék csak bejelentették hogy igazàból màr hàzasok..se esküvő , se eljegyzés semmi csak bementek alàirtàk a papirokat és viszlàt (ez a megbeszélésen alapulo). Lehet ìgy is de a hagyomànyos menetben ott a férfi kezdeményezi mint ahogy az egész kapcsolatot is. Na belém lehet àllni,vàrom a lepontozàst
2022. nov. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
56%
Na tehát közel mindenki egyetért a 11-es válasszal, mégis alacsony pontszámon áll.
2022. nov. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!