Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nőként, ehhez mit szólsz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként, ehhez mit szólsz?

Figyelt kérdés

Eljegyzés. Haver nem sokat szórakozott a dologgal.

Mikor a lány elaludt, bekente olajjal a gyűrűt, és felhúzta neki.

Mi lett utána?

Saját elmondása szerint majd befosott, mikor hajnali 3-kor a lány felsikított a fürdőben. Kiment a lelkem pisikélni, és akkor vette észre.


2022. dec. 25. 01:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
67%
Nekem tetszene.
2022. dec. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
75%
Jópofa :D
2022. dec. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
74%
Tökéletes
2022. dec. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
43%
Kreatív megoldás. Félénk férfiaknak kifejezetten előnyös is lehet, és találékonyságot tükrözi. Lány lennék, tuti elolvadnák ilyentől.
2022. dec. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
68%

Velem hasonlót játszott egy pasim nagyon régen. Ő akart házasságot, én nagyon nem, főleg nem vele 😂 Csak ő ezt nem hitte el, valamiért azt hitte, ő egy annyira tökéletes hím, hogy nekem titkos vágyam, hogy hozzámenjek.(Annyira titkos volt, hogy én se tudtam róla 😁)

1x úgy döntött, hogy kideríti. Gondolta, ha félálomban vagyok, megkérdezi, akkor nem tudok hazudni és majd jól lebukom🙄 Arra ébredtem, hogy azt kérdezgeti "Megkérhetem a kezed?" (Az volt a terve, ha azt mondom nem, akkor se ciki neki, mert csak a kezem akarta megfogni.) Hát, én úgy bepánikoltam, hogy leestem az ágyról. Még szerencse, hogy csak egy matracon aludtunk a földön, így nem estem nagyot, de így is egy hétig sajgott minden bordám. De legalább többet nem kérdezett hülyeségeket. Nem sokkal később elhagytam.

2022. dec. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
52%
Közönséges, meg te is, ahogy elmeséled.
2022. dec. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
6. Oszt mé' e?
2022. dec. 25. 13:39
 8/29 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nőként ez nem jönne be. Miért nem szemtől szemben kérdezi meg?
2022. dec. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
87%

Engem nagyon zavar, hogy nincs konkrét kérdés. Értem én, hogy félénk a pasi meg minden, de erre nem az a megoldás, hogy elveszi a lánytól a választási lehetőséget.

(Az olajozás részt meg végképp nem értem, de talán jobb is így.)

2022. dec. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
9. Olaj, hogy felcsússzon, és ne ébredjen fel mikor ráhúzza neki.
2022. dec. 25. 23:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!