Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nőként, ehhez mit szólsz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként, ehhez mit szólsz?

Figyelt kérdés

Eljegyzés. Haver nem sokat szórakozott a dologgal.

Mikor a lány elaludt, bekente olajjal a gyűrűt, és felhúzta neki.

Mi lett utána?

Saját elmondása szerint majd befosott, mikor hajnali 3-kor a lány felsikított a fürdőben. Kiment a lelkem pisikélni, és akkor vette észre.


2022. dec. 25. 01:26
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
86%
#10 Ezt sejtettem, de nem egy rozsdás csavarra próbálsz felhúzni egy anyát. A gyűrű egy ékszer - magától felcsúszik, mindenféle síkosítás nélkül. De ha mégis kéne valami miatt, akkor sem olajjal próbálkoznék.
2022. dec. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
91%
Nekem.kicsit ilyen megeroszakolos feelingje van. Hogy elveszi a nőtől a választás lehetőséget. Persze leveheti meg visszautasithatja, de akkor az már eggyel durvább.
2022. dec. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

12.


"...megeroszakolos feelingje van..."


Na erre mondom én, hogy nektek nőknek semmi sem jó. Bár mit csodálkozom a Gyakorisokon, a minap megkaptam, hogy pedofil vagyok, miközben a nő a képen 40+ éves volt.

2022. dec. 26. 00:14
 14/29 anonim ***** válasza:
33%
Mi nem jó? Válaszolók többségének tetszett.
2022. dec. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Tizenévesen jó játék. Így 30 évesen én gyerekesnek és komolytalannak gondolom, mivel az eljegyzés két FELNŐTT közös döntése, és nem egy gyűrűvel való bohóckodás.
2022. dec. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
15. Komolyan! Akkor szerinted ez, hogy menjen? Üljön le a pár + családjaik + barátok és barinők + 2 ügyvéd, és egy 3 napos versenytárgyalás legyen a macskatartástól a hol vegyünk lakást témakörig?
2022. dec. 26. 16:33
 17/29 anonim ***** válasza:
92%

Reggel levenném, és szakítanék.


Ez KÖZÖS döntés kellene legyen.

2022. dec. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
16-os, leülök a párom meg én, és megbeszéljük, akarunk-e eljegyzést. Itt indul.
2022. dec. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
97%

Ez nyilván veled történt, máskülönben nem lovagolnál ennyire ezen... Más kérdés alá is odaírtad. Ez a szitu ijesztő: "hozzám jössz oszt cső, nincs apelláta".

Én már annyira szeretném, hogy a párom megkérje a kezem, hogy szinte bármilyen szitunak örülnék, de ez akkor is beteg. Jó, hogy le nem kötözted b+ és nem erőstakoltad rá a gyűrűt! LányKÉRÉS, megKÉRED a kezét, nem erőszakkal ráhúzod. Baromi para vagy!

2022. dec. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
90%
Elmebeteg gondolat.
2022. dec. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!