Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nőként, ehhez mit szólsz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként, ehhez mit szólsz?

Figyelt kérdés

Eljegyzés. Haver nem sokat szórakozott a dologgal.

Mikor a lány elaludt, bekente olajjal a gyűrűt, és felhúzta neki.

Mi lett utána?

Saját elmondása szerint majd befosott, mikor hajnali 3-kor a lány felsikított a fürdőben. Kiment a lelkem pisikélni, és akkor vette észre.


2022. dec. 25. 01:26
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
24%
Lehet érezni, ha ott tart egy kapcsolat. Ha ezen nagy tanakodások vannak, megette a fene. Ott akkor nincs szerelem.
2022. dec. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
16-os, igen, két felnőtt ember a macskatartást is leül átbeszélni, nemhogy a házasságkötési szándékot. Ők ketten. Család és barinők nem tudom, hogy jönnek ide, nagykorú, egyenrangú emberekről beszélünk, nem kell mások beleszólása.
2022. dec. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Meséld már el mit nem értesz! (#16)

Komolyan! Beszélj róla!

Elmondom mi a norma: eljegyzés, házasság két ember döntése. Nem az őskorban vagyunk, hogy a kiszemelt nőt leütöd egy bunkósbottal és hazacipeled. Ez a szitu kb. ennek felel meg! Te azt gondolod, hogy egy nőnek nincs beleszólása, nem számít a véleménye, hogy hozzá akar-e menni valakihez?! Komolyan kíváncsi vagyok hogyan gondolod. Gúnyosan írtad, hogy talán azt is át kell beszélni, hogy hol vegyetek lakást? MERT TALÁN NEM????? A nő nem egy dísztárgy a lakásodban, amit mindennemű kérdés nélkül pakolsz jobbra-balra te agyoniskolázott elmebeteg!

2022. dec. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
23. De a nők nem a meglepetést szeretik? A spontán lánykérést? Nekem férfiként olyan visszás ez a leülünk, oszt' jól megbeszéljük, hogy igen vagy nem, és akkor majd a jövő hét kedden, a XY étteremben lesz. Ja, és előtte elmegyünk venni gyűrűt, de kimatekozzuk, hogy mennyiért.
2022. dec. 28. 12:32
 25/29 anonim ***** válasza:
92%
Ha itt tetted fel a kérdést és hadakozol az álláspontot mellett, akkor valószínűleg a menyasszonynak sem jött be ez a módszer...
2022. dec. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
24! Egyébként bem mindenki szereti a spontán lánykérést, de tegyük fel igen... Csakhogy☝🏻 ez nem az volt, ez benne a gáz! Nem kérdeztél tőle semmit! Ez a sztori nem lányKÉRÉS, hanem lánykisajátítás! Értelmet nyert egy nemlétező szó...
2022. dec. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
78%

"a lány felsikított a fürdőben"

Örömében vagy ijedtében?

Azért jobb erről előbb beszélni, mert nem mindegy.

2022. dec. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ez nagyon béna. Annyira önbizalomhiányos a pasi, hogy attól fél, a lány nemet mondana?
2023. jan. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
87%

#24

Ez ilyen formában szerintem is gáz. Mi a párommal megbeszéltük, hogy 1-2 éven belül szeretnének házasságot/gyereket, a lánykérést viszont ő fogja spontán meglépni. Ha előre megbeszéljük, akkor igazából tényleg felesleges feltennie a kérdést, mert úgyis tudja, hogy igen lesz a válasz. Akkor ennyi erővel tényleg kb. oda is dobhatja nekem a gyűrűt. Így elvész az egész varázsa. Én mindenképp meglepetésként szeretném átélni a dolgot.

2023. jan. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!