Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Meséljetek, hány karácsonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meséljetek, hány karácsonyi eljegyzés történt eddig az ismerőseitek körében?

Figyelt kérdés
Még tutibb, ha terhesség bejelentést is láttatok :D

2022. dec. 25. 12:18
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Csak idén 2-t is láttam Facebookon
2022. dec. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
39%

"de menyasszony vagyok, "


Na ez akkor amolyan "farokméregetés" női módra. Kit jegyeztek el "jobban" :D

2022. dec. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Eljegyzős-házasodós korú ismerőseim vannak főleg, de idén egy eljegyzést se láttam a neten.

Tavaly ősszel volt egy “dömping”, amikor 3-4 ismerősöm is kitette 1 hónapon belül a gyűrűs képet.

2022. dec. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
43%

"De te biztos karácsonykor lettél eljegyezve - vagy el sem vagy jegyezve - ha ezt a reakciót váltotta ki belőled egy szimpla kérdés."



Talált. 23 éves vagyok, nem is vágyom jó darabig eljegyzésre. Viszont nem is vált ki belőlem frusztrációt mások karácsonyi eljegyzése.

2022. dec. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
76%

#13 vagyok

Kicsit off topic, de miért van mindenki ennyire kiakadva a karácsonyi eljegyzéstől?

Engem nem érdekelne, hogy egybe esik-e más alkalommal, amennyiben látom, hogy a párom időt fordított rá, hogy megtervezze az eseményt és nem barátok vagy család előtt történik pl. hanem tényleg egy intim, személyes, romantikus alkalom, ami kettőnkről szól.

Én csak szimplán örülnék, ha romantikus módon kérné meg a kezem, nem zavarna az sem, ha “beállnék a sorba” Facebookon a gyűrűs fotóval.

2022. dec. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
57%
Én sem értem, hogy miért baj. Mi a menő eljegyzési szenario most, meséljek! Maldívon, szelfizve jobb?
2022. dec. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyről sem tudok.
2022. dec. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
58%

15 én leírom neked engem miért zavar.

Nekem a karácsony egy háromnapos stresszforrás. Olyan emberekkel összezárva, akikkel évi 3* látjuk egymást. Valahogy ilyenkor egyébként is elgondolkozom azon, hogy mennyire távol áll minden attól, ahogy szeretném, hogy legyen.

Szerintem ezt sok ember át tudja érezni sajnos.

És akkor xy bejelenti az egész közepén hogy most eljegyzés/terhesség és akkor megint meg kell erőltetnem magam és kérdezgetni, és vidám fejét vágni... Egyszerűen túl sok.

Örülök nekik? Persze, hogy örülök. De ott és akkor nem érdekel, ne csinálják a felhajtást, mondják el előtte 2 nappal, mert a személyes bejelentés legfeljebb csak a szülőknek fontos.

A Facebook bejelentés amúgy nem érdekel, nem zavar, ott egyébként is csak egy kattintás és eltűnik, nem?

2022. dec. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

A farokméregetésről csak annyit, hogy le sem írtam volna, hogy én már el vagyok jegyezve, ha nem jön rögtön az "irigy vagy"-ot sipítozó 🐔, meg az, aki szerint családregényt kellene írnom magamról egy két-három szavas választ igénylő kérdéshez.


Döbbenet, hogy sokaknak ilyen nehéz felfogni egy egysoros szöveget, és a feltett kérdésre válaszolni. A fejlettebb értelmi képességekkel és szövegértéssel rendelkező válaszolóknak köszönöm.

2022. dec. 26. 12:46
 20/29 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem is gáz karácsonykor, vagy más ünnepkor megkérni. Egyszerűen nem oda való. Ha meg csúnyán vége lesz, a csaj évekig minden karácsonykor szomorú lesz. Ha egy random napon történik, akkor annak az évfordulóját csak túl kell élni, de karácsonykor nagy a felhajtás. Ha meg tegyük fel jól alakul, akkor is, miért ez az ajándék? Miért nem tudja egy másik napon megkérni? Még az évfordulót értem, mert az a közös ünnepük, de a karácsony mindenkié.


Azzal meg szerintem nincs semmi baj, ha a terhességet aznap jelentik be, hiszen akkor gyűlik össze a legtöbb ember, akinek el tudják mondani a családban.

2022. dec. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!