Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Meséljetek, hány karácsonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meséljetek, hány karácsonyi eljegyzés történt eddig az ismerőseitek körében?

Figyelt kérdés
Még tutibb, ha terhesség bejelentést is láttatok :D

2022. dec. 25. 12:18
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
75%

0.

Meg is lepődtem…

2022. dec. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Egy sem történt.
2022. dec. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
85%
Az én ismerőseim közt sem volt karácsonyi eljegyzés. Szülinapi volt illetve nyaralás alatt, amiről tudok. Ami jellemzőbb volt,az az "ultrahang fotó a fa alatt ".
2022. dec. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
81%

Idén egy sem, de engem tavaly karácsonykor (szenteste) kértek meg. Nem érdekel, mennyire "ciki", "nem kreatív", én nagyon boldog voltam, mikor megtaláltam a harang alakú dobozkát a fán, és ott csillogott benne a gyűrű. Nekem nagyon szép pillanat volt a fényekkel, mézeskalács-és fenyőillattal együtt.

Másnap 25-én szüleimnél a családi karácsonyi vacsora és ajándékozás után elmondtuk a jelenlévő rokonoknak is, mert szerettük volna, ha tőlünk hallják személyesen.

Facebookon meg ilyen helyeken direkt nem kürtöltük szét, nem odavaló.

2022. dec. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
2 volt csak, de ez nem olyan meglepő. Én 36 éves vagyok, 11 éve házas. Az ismerőseim többsége szintén legalább 5-8-10 éve házas, bár jó páran el is váltak azóta, szóval rég túl vannak már ezen ebben a korban, legalább egyszer. Néhányan vannak még akik abszolut szinglik évek óta, és az a 2 eljegyzés volt most ahol volt párkapcsolat is, és 2-4 éve voltak együtt a párjukkal ezek a nők. Az egyik szintén 36, a másik 35 éves. Ők idősebb korban találtak párra. Ennyi.
2022. dec. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy végre értelmes emberek is idetévedtek, és nem volt számukra lehetetlen kihívás a feltett kérdésre válaszolni. Van remény ^^.
2022. dec. 30. 20:46
 27/29 anonim ***** válasza:
75%

Az én közeli ismerettségi körömben is volt 3.. én is elég gáznak tartom, pláne hogy már évek óta (5-8 év) együtt vannak, és az egyik lány direkt kérte, hogy csak ne karácsonykor történjen meg. Számomra érthetetlen, hogy ennyi idő után ennyire nem ismeri a párját az ember, illetve , hogy csak ennyi kreativitás szorul belé.:(

Ja, és nem vagyok én sem irigy, egyszerűen csak szerintem az nem oda való. De ez csak az én véleményem.

2023. jan. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
20%
Egyik ismerősöm 40 éves, 9 éve van együtt a párjával, van már egy 4 éves gyerekük. Most karácsonykor kérték meg. K.urva gáz, de ő ennek örül, persze én is örülnék 9 év után bárminek 😅
2023. jan. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem is arról van szó, hogy a több éve tartó kapcsolatban a pasi kényelmesen elvan, megvan a fix bejárónő, mellette várja a jobbat, izgalmasabbat. De az is igaz, hogy valakinél egyszerűen korfüggő, eljön az idő, hogy még akar állapodni. Aki arra jár, az lesz a befutó.
2023. jan. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!