Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Létezik ilyen férfi aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen férfi aki "beígéri" a megbeszélt házasságot és utána nem csinál semmit?

Figyelt kérdés
Először egyiköjük sem akart házasságot, nem tartották fontosnak. Az első gyerek után már beszéltek róla hogy jó lenne összeházasodni, után megbeszéltek hogy jöhet a 2. gyerek, kb ebben az idöben mikor már terhes volt a barátnőm, mondta a pasinak hogy akkor szeretne a terhesség alatt összeházasodni. Erre a pasi reakciója, hogy igen persze, nem kell neki mondani semmit, utalt rá hogy majd cselekszik. Erre az egesz terhesség alatt nem kérte meg a kezét, Ez milyen f**sz viselkedés a férfi részéről? Egyébként nem esküvőt akart csak összeházasodni. Az egyik barátnőmröl van szó, azota nem értem a helyzetet hogy az ilyen férji miert nem szól előre hogy bocsanat de nem akarok házasodni?
2023. jan. 9. 22:36
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
75%
20, ezt nekem akartad?! Ugyanis én is ezt írtam! :D Hogy egy nő, ha megteheti, vagyis jók az anyagi körülményei, igenis fingassa meg a pasit, ha az nem akarja elvenni. És azt is, hogy HA valaki jó anyagi körülmények között van, akkor nem számít neki a gyed összege. Én ezeket írtam, úgyhogy nem is értem miről beszélsz. Nem írtam olyat, hogy egy nő akkor is vállaljon egyedül, ha nincs pénze. Ilyet igazából senki sem írt, de azért köszönjük... 😀
2023. jan. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
44%
Mi gyerek után házasodtunk ossze, nekem nem volt fontos nő létemre, sőt rendesen a hideg rázott tőle.. 😂 Aztán a család meg a párom is rágta a fülem, hogy ezt meg azt gondolják így az emberek, és akkor belementem egy 2 tanus esküvőbe, csak semmi cicoma meg mézes maszlag ne legyen. Nem változott semmi, ugyanúgy élünk, a nevét sem vettem fel, szóval nem is értem a mai napig a lényeget, de a párom ettől boldogabb lett.Nekem semmi problémám nem volt az apasági nyilatkozattal😀, jelentem 18 éve vagyunk együtt, most már 11 éve házasok. Sok embert ismerünk akik, 2 év alatt esküvő, aztán pár év múlva válás. A kapcsolat minőségén javítani nem fog a papír!!!!
2023. jan. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
54%
Még mindig nem értem az olyan nőket akik házasodni szeretnének, de ezzel együtt esküvő előtt bevállalnak akár egy gyereket is. A pasik iszonyat ritkán veszik el azt aki már szült is házasság nélkül. Minek vennék el? Megkaptak így már mindent a nőhöz való hivatalos elköteleződés nélkül is. A barátnőd jobb ha felkészül rá, hogy maximum a csaja marad a palijának, hiába szül tőle 2 vagy 5 -10 gyereket, akkor se fogja elvenni.
2023. jan. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!