Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 1 milliós eljegyzési gyűrű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 milliós eljegyzési gyűrű túlzás lenne?

Figyelt kérdés

Kőműves vagyok havi 5-600 körül keresek,összespóroltam rá.

Ha ilyen drága gyűrűt kap egy lány,nem fogja furán érinteni?


2023. márc. 11. 12:22
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
99%
Ami biztos, ettől nem fog jobban tisztelni és szeretni.
2023. márc. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
81%
Hat szerintem halal felesleges, ennyi penzbol annyi minden mas van, aminek jobban orulnek. Pedig nem vagyok en sem egy szarrago, aki mindenen sporolni akar es mindenfele rongyrazast elitelne, de ez akkor is sok.
2023. márc. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
24%
Vegyed meg!
2023. márc. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
98%
Hát lehet én vagyok a proli, de nem tudnám megmondani, hogy az adott gyűrű mennyit ér. Nem értek ennyire az ékszerekhez. Az egyszerűbb, időt álló klasszikus gyűrűk tetszenek, karika egy kővel és kész, ezek esetemben bőven 100.000 alatt is vannak. Hogy a te barátnőd minek örülne, azt viszont te tudod.
2023. márc. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
59%
Ezért nem fog soha az alsóosztály vagyont építeni. Mert fogalmunk sincs a pénz, hogy működik. Én havi 1.5 milliót keresek és 300 ezerért vettem eljegyzési gyűrűt...
2023. márc. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Te ismered a lányt, neked kell tudni, hogy örülne-e neki. Elvégre el akarod venni.
2023. márc. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is felesleges, mert a szerelem meg a jó házasság nem ezen múlik. Én a helyedben olcsóbbat vennék és inkább egy jó nászútra tennék félre és akkor annak megadnám a módját.
2023. márc. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
72%
Az én férjem is gyémántot készült venni, de szerencsére a húga lebeszélte róla. Alapból nem igazán hordok ékszereket, de ha ilyen drága gyűrűt kaptam volna azt nem is merném hordani, mert mindent elhagyok, tönkre vágok rövid időn belül. Egy sokkal egyszerűbb és jelentősen olcsóbb gyűrűt kaptam és inkább az eljegyzés helyszínére költött nagyobb összeget, ami egy örök élmény maradt, és ennek így jobban is örültem minden tekintetben.
2023. márc. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene ennyire drága ékszer!
2023. márc. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
76%
Nem a gyűrű értéke határozza meg a szerelmet. Én pl lebeszéltem a férjemet a drága gyűrűvételről. A tescóban kitekert, 200 ft-os gyűrűnek is ugyanúgy örültem volna, mint a mostaninak. Fehérarany, egy picike kővel.
2023. márc. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!