Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyi idő után nem korai és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után nem korai és mennyi idő után késői az eljegyzés?

Figyelt kérdés

Nem tippeket várok, csak érdeklődöm.


Van olyan idő, ami után már nem várnál és inkább szakítanál?


2023. máj. 16. 10:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

#8

Mivel 27 éves vagyok, nem várnék vele sokáig, fél év járás után már el tudnám képzelni az összeköltözést. Ilyen korban már felesleges sokáig húzni, úgyis ott derül ki, hogy működünk-e. Ezért kötöttem az együttélés és nem a járás hosszához.

2023. máj. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
#9 Jól van incelke, te annyira vagy nő, mint én a dalai láma. A férfi bankkártyája vastagságának pedig köze nincsen az eljegyzés időpontjához, de gondolom az életedben nem volt még párkapcsolatod, így honnan is tudhatnád…🤦🏻‍♀️
2023. máj. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Nincs erre fix, még csak körülbelüli időpont sem. Most csak felnőtt emberekről beszélek, nem tini kapcsolatról. 1-2 év szoros kapcsolat után jó, ha a férfi eljut odáig, hogy a nőnek, akivel él, megkérje a kezét-amennyiben tényleg komolyan gondolja, hogy vele akarja leélni az életét.

Ha ennyi idő után kétséges, hogy a másikkal akarnak élni, akkor ott gond van.

Persze előfordulhat, hogy egyik fél sem hisz a házasságban, akkor nyilván nem kell forszírozni a témát.

Én a saját önismeretem, élettalasztalatom alapján hiszem, hogy ha egy év együttélés után még gondolkodnia kellene azon, hogy megkérje a kezem, vagy sem, akkor csalódott lennék.

2023. máj. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
20 voltam, ő 21, amikor megismerkedtünk. 12 évig jártunk, ami arról szólt (így utólag nem is tudom, hogy mehettem bele), hogy sehol nem költöztünk össze, mindketten laktunk a saját szüleinknél. 10 év után kért meg, panorámás étterem a budai várban, ablaknál az asztalunk, fél étterem lefoglalva (üresen hagyva, csak azért, hogy ne zavarjon senki). Vacsorára hívott meg, vacsiztunk, desszert, aztán elővette a gyűrűt. Akkor igent mondtam, de úgy voltam, hogy már nem tudtam neki örülni igazán:(
2023. máj. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
#14 elveszett a varázsa? 😔Hozzá is mentél?
2023. máj. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel utána sem törte magát esküvő gondolatával sem, de így utólag jobb is így.
2023. máj. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Már úgy értve, hogy az ominózus eljegyzés után 3 hónappal szakítottam.
2023. máj. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted. Én 6 évig várakoztam, nem volt lánykérés (ekkor már 30 voltam). Szét is mentünk. Utólag belegondolva ha 5-6 év után előrukkolt volna a nagy kérdéssel, nem lett volna már olyan boldog az "igen".
2023. máj. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

#18

Így van.

2023. máj. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Mi 40+-osan ismerkedtünk meg. 4 hónap után már együtt éltünk, rá egy évre kérte meg a kezemet és 3 éves volt a kapcsolatunk, amikor összeházasodtunk.

Ennyi idősen már nincs mire várni:)

2023. máj. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!