Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyi idő után nem korai és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után nem korai és mennyi idő után késői az eljegyzés?

Figyelt kérdés

Nem tippeket várok, csak érdeklődöm.


Van olyan idő, ami után már nem várnál és inkább szakítanál?


2023. máj. 16. 10:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
A “mennyi ido utan kesoi” felere reagalnek. Peldaul 10 ev/3 gyerek utan, ahol a no mar feladta, hogy o feleseg legyen, nemcsak baratno, es megis valami hatasara a hapsi megkeri a kezet, szerintem az mar a keso kategoria.
2023. máj. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
#21 mint nővéremet 15 év és két gyerek után a férje :D Addig meg hallani sem akart esküvőről :D
2023. máj. 18. 14:00
 23/23 anonim ***** válasza:
65%

Kinek mire van igénye. Van aki nem is akar házasodni vagy fél tőle stb.

A magam részéről én nem akartam éveket elpazarolni az életemből, egy ilyen számomra jövőtlen pasim-csajom kapcsolatban. Több barátnőm járt úgy, hogy évekig vártak, reménykedtek, közben a fiatalabb èveik elszálltak, de semmi sem történt, csak üres ígeretek, végül szakítottak, aztán az (ex)pasijuk a következő csajt 1-2 éven belül megkérte- elvette. Őket meg 3-6-8 év után sem. Hát erre kösz, de nem vágytam.

Én azt gondolom, hogy aki fél-1 éven belül nem kér meg, az nem tervez velem házasságot. Így ennél többet senkire sem vártam volna, hogy ezt meglépje /2 évnél többet pedig a házasságkötésre sem valószínű, hogy vártam volna.

A férjem 2,5 hónap után kért meg, illetve 1,5 év után házasodtunk.

DE nyilván ésszerűbb már a kapcsolat legelején megbeszélni, hogy kinek mik a szándékai, mire vágyik, mire nem, mit kb mennyi idő után, stb. Mi ezt meg is beszéltük anno. A férjem se akart éveket várni, se az eljegyzésre, se az esküvőre. Azt is megbeszéltük az elején, hogy pl egyikünk se akar gyereket.

Ha egy pasi pl 1-2-x hónap járás után amúgy közli, hogy ő egyébként soha nem akar házasodni/ szeretne gyereket majd, én akkor és ott szakítok, mert nincs értelme folytatni, nem azonos a jövőképünk, nem ugyanolyan életre vágyunk. Volt is még korábban erre példa, hogy ezek miatt szakítottam.

2023. máj. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!