Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek korai 2 év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai 2 év után az eljegyzés?

Figyelt kérdés

A baratommal 1 eve vagyunk egyutt, minden klappol, az elso perctol tudtuk,hogy megtalaltuk a masik felunket. Szeptembertol osszekoltozunk, illetve most a karanten miatt, tobb,mint 2 honapot voltunk egyutt 0-24-ben es nagyon elveztuk, eletunk legjobb idoszaka volt!

Eljegyzeshez eleg 1 ev egyuttlakas, ha ott is minden klappol?


2020. jún. 5. 11:17
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam,hogy most igazabol 2 honapra osszekoltoztunk, nem szulokkel eltunk stb. Tenyleg kettesben voltunk szinte vegig.
2020. jún. 5. 11:18
 2/22 anonim ***** válasza:
72%
szerintem korai. 1.5-2 évet mondanak a rózsaszín ködös időszak végének általában. azután kezded el igazán megismerni a másikat. vannak persze itt elcsúszások egyénenként időben. illetve ami még fontos: hány évesek vygytok?
2020. jún. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen mindegy, hogy mikor van eljegyzés, az nem egy kötelezvény, nem garancia semmire.
2020. jún. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

24 évesek vagyunk most, eljegyzés 25 évesen, esküvő 26 évesen lenne, gyereket pedig 5-6 év múlva szeretnénk, ha minden jól alakul!

Köszi a választ egyébként!

2020. jún. 5. 11:25
 5/22 anonim ***** válasza:
59%
Attól függ. 29 vagyok, a párom 36. 5 hónap után költöztünk össze. Egy év után simán várnám az eljegyzést és ezt neki is mondtam. Mindkettőnk mögött van már pár kapcsolat tudjuk, hogy mit akarunk és mit nem. Szerintem ilyen idősen, ennyi tapasztalattal 1 év alatt is el lehet dönteni, hogy akarjuk-e a másikat vagy sem.
2020. jún. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ugyanezt gondolom kedves utolsó! Igazából nem megerősítést várok, mivel mi biztosak vagyunk abban mit szeretnénk, valamint ezt csak az fogja megérteni, aki tényleg az “igazival” találkozik és tudják mindketten,hogy megérkeztek.
2020. jún. 5. 11:29
 7/22 anonim ***** válasza:
73%

Komolyabb együttélés nélkül felesleges ezen gondolkozni. Nem ismeritek egymást. Ami a legnagyobb buktató, hogy fogalmatok sincs, hogy a másik tud-e hosszú évekig energiát fektetni egy kapcsolatba. 1-2 évig bárki hősszerelmes aki folyton kedveskedik. De ha bejön a háztartás-anyagiak-munka-szürke hétköznapok, meg persze a rózsaszín köd is halványul akkor közel sem biztos, hogy továbbra is 110%-ot fog rakni a kapcsolatba. Pont ezért kell együtt élni néhány évig mielőtt jön a házasság. Nagyon nagyon kevés a kezdeti lángolás meg hogy akarjátok egymást.

Minden párkapcsolatomban éreztem, hogy ő az igazi, hogy vele le tudnám élni az életem meg lángolunk meg minden. De ha bármelyikkel összeházasodtam volna túl lennék 3 váláson.

2020. jún. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
55%
Semmi sem korai. Nem kell sztenderdeknek megfelelni. Nincs mérhető adat, hogy mennyi időnek kell eltelnie, hányszor kell találkozni, hányszor kell szexelni, hány családtagot kell megismerni vagy épp mennyi időt kell egy légtérben eltölteni. Érezni kell.
2020. jún. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%
7-esnek igaza van.
2020. jún. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
68%
Engem 2 év után kért meg a párom, oké, mi nagyjából az első hónaptól kezdve együtt is éltünk, de 1 év együttélés után is már teljesen egyértelmű volt, hogy ennek ez lesz a folytatása. Sokan elválnak akkor is, ha előzőleg 5-6-10 évig éltek együtt, ez nem garancia semmire. Sőt, teljesen mindegy, mennyit éltek együtt a házasság előtt, 20 év után is el lehet válni, erre nem lehet alapozni sem biztos sem bizonytalan jövőképet. Ti érzitek, ti ismeritek egymást, ti tudjátok, hogy a kapcsolatotok milyen.
2020. jún. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!