Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit szólnál hozzá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál hozzá, ha a vőlegényed szeretné felvenni a neved?

Figyelt kérdés

Hat éve vagyunk együtt a barátnőmmel, és idén szeretném megkérni a kezét.

Apámmal soha nem volt jó kapcsolatom, 4 évvel a halála után sem tudtam neki megbocsátani sokmindent. Már az is kicsit rossz érzéssel tölt el, hogy a tőle örökölt vezetéknévvel kell élnem.



2023. máj. 20. 04:14
1 2 3
 1/25 Kitana. ***** válasza:
95%
Nem zavarna és ismerek ilyen párt. Valami hasonló indok volt ott is. De nem is kellene indok, simán csak nem zavarna.
2023. máj. 20. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
31%
Ķőhalminé zolika
2023. máj. 20. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%
egészségére!
2023. máj. 20. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%
Ismerek ilyen párt, a feleseg neve kifejezetten szép, arisztokrata hangzású, a férj viszont születésekor egy nagyon cikiset kapott, ami megkesretítette az életét. Házasság után inkább felvette azt, és nem hiszem, hogy az eredeti vezetékneve tudatában ezt bárki felróná neki...
2023. máj. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%
Mivel én nem szeretnék nevet változtatni, örülnék neki, hogy nem is várná ezt tőlem. Örülnék, hogy tetszik neki a nevem annyira, hogy felvegye, de egyáltalán nem várnám el.
2023. máj. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
14%
Én férfiatlannak találnám, nem örülnék.
2023. máj. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
78%
Nem bánnám, de különösebben nem is lelkesítene. Ahogy szeretné...
2023. máj. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon jól esne. De egyébként már az is, ha nem erőltetné rám, hogy vegyem fel az övét.
2023. máj. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
13%
Ahogy a 6-os írta, férfiatlan. Inkább vedd fel anyukád nevét.
2023. máj. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
92%
A ferjem X, en Y vezeteknevu vagyok, es alig voltunk egyutt egy eve, amikor szoba kerult az eskuvo, meghivottak, nevvaltoztatas stb. Mondtam, hogy en kotojelesen szeretnem, az X-ne nekem nem szimpatikus. Akkor mondta, hogy o is igy szeretne. Igy lettunk X-Y vezeteknevuek, felvettuk egymaset. Egyebkent meglepodtem rajta, amikor felhozta, kedves gesztusnak talalom.
2023. máj. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!