Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ki hogyan csinálta? Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Scream85 kérdése:

Ki hogyan csinálta? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Milyen árban lehet kapni fehérarany és fehér+sárga arany eljegyzési gyűrűt?

Ti milyennel kértétek meg a párotok kezét?

Mennyibe került?


2010. okt. 15. 07:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nem volt még eljegyzésem, de a nagybátyámnak igen. Ő 30000 Ft-ért vette darabját a gyűrűnek, ugyanilyen fehér,sárga arany kombináció volt, az egyik férfiasabb gyűrű a másik nőiesebb, de nagyjából egyformák :)
2010. okt. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A gyűrű sárga arany volt,a közepén fehérarany csíkkal.Ezt a fajtát 4 évvel ezelőtt vettük 85ezer ft-ért..A kezemet ugy kérte meg,hogy: Családi összejövetel volt,karácsonyi vacsora.A desszert helyett egy szerencsesütit kaptam.Abba sütötte bele anyukám:):)Nagyon romantikus,és családias is volt egyben..Szép emlék..Kár hogy azóta szakitottunk...
2010. okt. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! engem egy görögországi nyaralás elején kértek meg! :-) Majd bementünk egy boltba és közösen kiválasztottuk az igazit és pár nap múlva mehettünk is érte!

Kint sokkal olcsóbb egyébként, átlagba az itteni áraknak a felével lehet számolni...

50 ezer volt darabja kérdésedre válaszolva

egyébként egy szép köves gyűrűt szoktak adni a fiúk lánykérésen---- ez a kísérőgyűrű

a karikát meg közösen választják

2010. okt. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tubarózsa ***** válasza:
szia! mi együtt vettük meg a gyűrűket, ezüstöt kevesebb, mint 20e volt párban és nagyon szépek:) (am nem szeretem az aranyat ezért lett ezüst). és a sz.napom kérte meg a kezem és csak ketten voltunk, családnak másnap mutattuk meg.(amiről persze nem tudtam, meglepi volt)
2010. okt. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Magyar szokás szerint NINCS eljegyzési gyűrű. Eljegyzésre mindkettőjüknek karikagyűrűt vesznek. Ha a fiú akarja,akkor vesz még köves kísérő gyűrűt a lánynak. Sőt, a fiú is kaphat kísérőként egy pecsétgyűrűt. Miért kell ebben is Amerikát után ozni?
2010. okt. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Engem kísérőgyűrűvel kért meg a férjem! Otthon, kettesben voltunk. Valahogy sohasem tartottam jó ötletnek, amikor nagy plénum előtt kérnek meg valakit! SZerintem ez csak a párra tartozik. Nem kell kirakatban lenni! Nálunk pl. ő is sírva fakadt,de tudom,ha mások is vannak, akkor ez nem történik meg, pedig nagyon megható volt.Szóval szerintem te se több tíz ember előtt kérd meg!

Meg ha nem közösen választjátok, akkor még karikagyűrűt ne vegyél, mert az úgy jó, ha ketten döntitek el milyen legyen.

A kísérőm egyébként úgy 30 körül lehetett, a karikánk pedig 120 ezer volt!

2010. okt. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A kiserögyürüm 8000ft körül volt akciosan, feher+sarga arany, üstökös alaku 8 pici kövel! A karikagyürüket csinaltattuk 60000+67000 ft voltak szintén feher es sarga arany, az enyem 1 kövel!

A kezemet Dobogokön kerte meg, egy kirandulas alkalmaval. Imadtam! :-) Nagyon edes volt! :-)

2010. okt. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sterlin ezüst gyűrűt kértem, ez 10 000 ft volt.
2010. okt. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!