Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért nem kéri meg a kezem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kéri meg a kezem?

Figyelt kérdés

2,5 év vagyunk együtt, ebből 2 éve együtt is élünk. Tudja, hogy nekem ez fontos, sőt mikor ismerkedtünk és összejöttünk sokat beszéltünk erről. Ő is már úgy keresett kapcsolatot, hogy olyan legyen aki mellett megállapodhat. Minden rendben közöttünk, jól állunk anyagilag is. Ő is szeretne esküvőt, de ő nagyot, sok emberrel. Nekem egy kisebb is elég, akár 1 két tanús csendes is. De nem kéri meg a kezem. Kérdeztem már erről kb. fél éve, akkor azt mondta hogy “majd”. Mi lehet az oka?:( Úgy szeretnék már a felesége lenni és a férjemnek tudni őt.

Nem érdekelnek azok a válaszok akik szerint csak egy papír meg stb. nekem fontos, szeretném ezt tudja is.

Szerintetek?

27 éves én 25.



2023. szept. 28. 14:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
29%

Együtt élsz vele. Semmi nem változik ettől, mindent megkapott, téged is, és "a kifogott halat nem kell etetni"...


Ha a közös életetek kezdete lenne az esküvő, lenne miért megkérnie a kezedet. Így van közös élet, közös kassza, szex, főzöl rá, takarítasz, mosást intézed, vasalsz, ő is beadja a közösbe a saját részéét, kertet gondozza, füvet nyír, autót tart fenn, együtt nyaralatok... mitől lenne ez más - na ez az együttélés rákfenéje...


45/F

2023. szept. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
97%

Húha... most nyilván a sokmilliós esküvőre kell gyűjteni, utána a nagy házra, aztán új autóra, aztán nyaralóra.

Nem jó jel.

Szerintem mondd el neki, hogy szerinted 2 év együttélés után úgy gondolod, szeretnél vele megházasodni, ahogy az elején ezt megbeszéltétek. Ha meggondolta magát, nem gond, csak közölje.


2 év után maxi tudja egy férfi, hogy akar-e nősülni.

2023. szept. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
81%

Same here girl... Életkor és párkapcsolat hossza is hasonló. Engem sem kér meg, mert nincs túl sok pénzünk és nem akar úgy beleugrani a házasságba hogy nincs elég megtakarításunk... Mintha a házasságba csak sok pénzzel lehetne beleugrani... Pedig az esküvőt ki tudnánk fizetni, szülei is támogatnák az esküvőt és én többet fizetnék bele. Mondtam neki százszor hogy jövőre szeretnék esküvőt, egyszer azt mondja oké lehet jövőre aztán azt hogy nem mert nincs pénze úgyhogy legyen két év múlva... Ja persze nem mintha látnám hogy annyit tenne azért hogy több pénze legyen...


Úgyhogy ja, valszeg mindketten csak később leszünk menyasszonyok és feleségek, b.aszhatjuk. De szakítani feltételezem te sem akarsz, mert amúgy minden jó, csak húzná az időt. Ezt el kell fogadnunk... Esetleg mondhatod neki hogy kérje meg a kezed és legyen esküvő később, nem kell egyből szervezkedni. Én felajánlottam a kéttanúsat neki, úgy, hogy lagzi két év múlva legyen, de nem ment bele, mert "hiányérzetem" lenne biztos, hogy csak ennyit kaptam...

2023. szept. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
4%
Minek kérje meg? Azért hogy válásnál mindent te kapj meg, és ő az utcára kerüljön? A gyűrűt és az esküvőt is mind neki kell fizetnie, amíg te az esküvői tortát habzsolod és hízol.
2023. szept. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
48%
Nem vagytok olyan régóta együtt
2023. szept. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
92%
Igencsak erőltetettnek tűnik az egész. Ha meg is fog kérni, nem hiszem, hogy szívből jön majd, sokkal inkább a nyomás hatására. Úgy tűnik, hogy nem egymás mellett fogtok megállapodni.
2023. szept. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
24%
Mégy gyerekek vagytok ehhez.
2023. szept. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
95%
Mert attól tart hogy bármikor megun és könnyebb gyűrű nélkül szakítani. Nem bízik benned, nem szeret csak van veled.
2023. szept. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Minek, úgyis együtt éltek. Ahogy 1-es írja. A pénz csak kifogás. Mi 2 tanúval esküdtünk, rá egy évre családdal, de az sem volt nagy banzáj. Inkább lakást vettünk, persze hitellel.
2023. szept. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
59%
2,5 év szerintem nagyon kevés, lehet ő is igy érzi.
2023. szept. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!