Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hol kérte meg a párod a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol kérte meg a párod a kezed? Mennyi idő után?

Figyelt kérdés
Ez a karácsony, évforduló stb. olyan snassz.
2011. jan. 20. 20:27
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Várom a továbbiakat is
2011. jan. 20. 21:08
 12/23 anonim ***** válasza:
55%
milyen jók vannak már :):)
2011. jan. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
82%

jaj de jó kérdés

feltétlen megírom ha egyszer arra kerülne a sor :)

köszi a kérdést örültem a válaszok elolvasásának így lefekvés előtt nem sokkal

2011. jan. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
94%
Fenn a hegytetőn, sziklák közt. Kölcsön kocsival vitt fel, és aztán a sziklák közé gyalog másztunk. Körömcipőben(én, aki mindig csak sportcipőt hordok, nem tudom, mi ütött belém aznap)!!! Jót nevettem, na. Gyönyörködtünk a tájban, majd letérdelt elém, és a fene tudja, mit mondott, annyira bőgtem. A nap lassan lemenőben volt, a kilátás a Duna- kanyar és az erdő... Mögöttünk egy kiránduló család menekülőre fogta a dolgot, nem akartak bezavarni, aranyosak voltak. Az ujjamra húzta a gyűrűt, majd elvitt étterembe, (sosem járunk csak akkor először és utoljára) annyira meglepett, hogy ezt rendeltem, azt rendeltem... a pincérek összezavarodtak, és mint később kiderült, fele kaját kihagyták a számlából...mi meg csodálkozunk, miért fizetünk keveset. Ez volt a mi ajándékunk az égtől, mert nem voltunk gazdagok, na... Én 20 voltam, ő 19, már négy éve járunk,több mint 1 évig voltunk utána jegyesek Azóta már 2 éve házasok vagyunk, de ezt sosem feledem el.
2011. jan. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
97%
Én kaptam egy kismotort és gyakorlás nélkül ki akartam próbálni.Szerencsémre a ház sarkánál ahogy fordultam be elgázoltam egy férfit,aki ugyan nem sérült meg,de földre került.Nagyon megijedtem,és rohantam,hogy segítsek neki.Akkor rám nézett és azt mondta,.hogyha egy nő képes őt egyből így leteríteni azt elveszi feleségül.3 hónap múlva összeházasodtunk.18 éve vagyunk boldog házasok (3 gyermekünk van)
2011. jan. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
95%
Amikor 1 évesek lettünk. Kimentem valamiért a konyhába, addig ő az ölébe vette a babánkat, és ráhúzta a kisujjára a gyűrűt. Amikor bejöttem és odamentem hozzájuk, látom, hogy a kislányom nyújtja felém a kezét, és rajta ott a gyűrű... Annyira meglepődtem, és akkor kért meg. Elmondta, hogy mindent megkapott az élettől, amire vágyott, egy fantasztikus szerelmet, egy gyönyörű kisbabát, egy jó életet, és már csak arra vágyik, hogy tökéletessé tegyem ezt a boldogságot azzal, hogy hozzá megyek. Az volt életem legromantikusabb pillanata. :)
2011. jan. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
86%
like mindenkinek :D
2011. jan. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
82%

Hát pedig képzeld, nekem karácsonykor kérte meg. Az a véleményem, hogy nem számít, mikor kér meg, van-e rá ünnepi alkalom vagy nem, fölöslegesnek tartom mindenben keresni a negatívumot, hogy ilyen ne legyen, olyan ne legyen. Ha eljön a nagy pillanat, úgyis annyira meghatódsz és boldog leszel - ha szereted az illetőt - hogy marhára nem azt fogod nézni, hogy "hű basszus, karácsony van, miért akkor kért meg ez az idióta?!"

Meg egy eljegyzés nem olyan dolog, amire azt lehet mondani, snassz, ha ebben meg abban a körítésben történik.


Nekem amúgy a szobájában kérte meg a kezemet, 3 év után, amikor a közös karácsonyunkat tartottuk 23-án. Nem volt semmi ilyen-olyan filmbeillő romantikus körítés, mégis romantikus volt a maga egyszerű szépségével. :)


21/l

2011. jan. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
85%

6 év után dec. 24-én szenteste.


Az ő szobájában, miután végigidegeskedte a napot, én meg nem tudtam mi baja van :) Izgult a drága, hogy mit fogok mondani :) Nem mintha nem lett volna egyértelmű :)


Amúgy nem érzetem snassznak, hogy karáácsonykor volt, mert annyira nem számítottam rá, és annyira boldoggá tett :)


Hidd el, az élmény mellett a karácsony(szülinap,névnap,évforduló,stb.) eltörpül.

2011. jan. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Köszi, köszi, köszi.

Egyik jobb mint a másik. :)


Írjatok még

2011. jan. 21. 20:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!