Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Valentin napon eljegyzés? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin napon eljegyzés? Mi a véleményetek erről? Volt már olyan valakinél amikor azon a napon jegyezte el a párja? Esetleg mit vettél észre a párodon, hogy esetleg egy komoly dolgon jár az esze? Pl: viselkedés

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

engem tavaly valentin napon jegyzett el a (most már) férjem. nagyon romantikus volt. azt vettem észre, hogy elvitt az első randink színhelyére :) és mindenáron erőltette (nagy hóban) az odajutást :)

Csodálatos volt :)

2011. febr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Hát nem egy kreativ időpont az eljegyzésre, kb. 28.000 ember akarja ekkor "meglepni" a párját. A csajok meg elvárják, hogy aznap legyenek meglepve...
2011. febr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%

sablonosnak és kissé nyálasnak tartom de ez csak az én véleményem

csomó ember romantikusnak tartja

2011. febr. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Igen, én is nagyon örülnék neki, hiába sablonos, az a véleményem, hogy manapság már nem jegyeznek el egy egyszerű napon senkit, hanem találnak egy "ünnepet" amikor ezt megteszik. Engem nem zavarna.
2011. febr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Anno az én férjem kijelentette, hogy még véletlenül sem valami ünnepen fog eljegyezni. A karácsony, az karácsony, az eljegyzés meg eljegyzés. Mindig mondogatta,hogy mi van, ha neki bevásárlóközpont lépcsőjén jut eszébe, hogy megkérje a kezem!:) Egy "átlagos" keddi napon kérte meg!
2011. febr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Ismerősömék Valentin napon házasodtak össze. :)
2011. febr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nyálas és gázos. Amúgy anyám egyik barátnőjének az eljegyzése is valentin napkor lesz, pedig már nem az első... Na mindegy. Abszolút nem kreatív. Mondjuk nekünk nem volt eljegyzés csak megbeszéltük hogy összeházasodunk és kértünk időpontot július 11. mert az a nagy semmi, tehát a házassági évfordulónk napja. ennyi.
2011. febr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
szerintem nem nyálas és gázos. a valentin nap a szerelmesek ünnepe. mi lehetne nagyobb meglepetés és öröm, mint a szerelmet úgy megünnepelni, hogy megkéri a fiú a lány kezét? :) az nem volna nyálas, ha ócska plüssállatot venne, meg bonbont? és másnap kérné meg a kezét? pff
2011. febr. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, mert sosem tartottunk/tartunk valentin napot úgyhogy ugyanolyan mindennap lenne mint a többi.:):D
2011. febr. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én rosszul lennék tőle :)
2011. febr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!