Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Most mégis hogyan mondjam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis hogyan mondjam el anyámnak?

Figyelt kérdés

Tudom, h sok beleszólásom az eljegyzési tervekbe nincs, de a párommal beszéltük, h mikor a család előtt lenne a kérés, akkor én anyámat meg az élettársát kihagynám, helyette a Nagypapámat és a Nagynénémet hívnám meg...


A baj ott kezdődik, h ha egyszerre lennének ott, akkor az gáz... meg vita is lenne, ha csak a Nagypapám, meg Anyám, akkor Anyám kikelne magából, és az apjával összebalhézna..


Viszont ha kihagyom őket, akkor meg azért lenne a balhé, ha kettő lenne, akkor meg azért..


Én jobban szeretem a NAgypapámat, meg a Nagynénémet, mint az anyámat, meg azt a palit...


mégis mit lehetne ilyenkor csinálni :(

Egy elkeseredett nemsokára menyasszony....


2011. febr. 18. 20:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem meg kellene hívnod anyukád(ék)at is. Mondd meg neki, hogy ez a te napod és szeretnéd, ha kulturáltan, visszafogottan, vitát, veszekedést mellőzve viselkednének.
2011. febr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell megkérés, párod megkérdezi: ..., leszel a feleségem? Te válaszolsz: igen! Ujjadra húzza a gyűrűt.

Elballagtok külön-külön a rokonokhoz, és bejelentitek, hogy eljegyeztétek egymást.

2011. febr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés az,hogy utána fogsz tudni avval a tudattal élni,hogy anyád vérig sértődik,és soha nem lesz hajlandó szóba állni veled..

Elmesélek egy hasonló történetet.

A húgom sem hívta meg az anyját az esküvőre mondván,hogy nem szereti annyira.

Így nem is volt ott.Persze harag lett belőle.Majd a húgomnak megszületett a kisfia és gondolta,ez jó ürügy a békülésre.Hát nem jött be..Anyánk fattyúnak nevezi a fiút aki lassan 12 éves de még soha nem látta..Annyira haragszik,hogy lassan 15 éve nem is látták egymást.A húgom tud így élni,hiszen anyánk egész életében agresszív alkoholista volt,és valahol meg is érdemelte hogy a felnőtt gyerekei nem akarják a kapcsolatot vele..Mi elvagyunk így..

De te is tudsz majd így élni? Te is elfogadod,hogy ha majd jönnek az unokák anyád akkor is haragudni fog,és nem lesz hajlandó veled együtt örülni? Tudsz majd úgy élni,hogy talán a gyermeked soha nem fogja megismerni a nagyanyját,és talán te sem fogsz többé találkozni vele?

Ezeket is gondold át,mert az,hogy "én jobban szeretem a nagynénémet,papámat" elég kevés indok..

2011. febr. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%

Ha az Edesanyad felnevelt, akkor tiszteld meg azzal, hogy

a Parod Tole kerje meg a kezedet!

Ne keserisd meg a sajat eletedet, az Edesanyad az az Edesanyad, az a Pali meg az elete parja.

De Te ismered a sajat csaladodat igy nagyon nehez tanacsot adni.

Gondolom, hogy nem lehetett egyszeru elete a MAmadnak, de ezert meg elitelni nem kellene, inkabb most felnott fejjel mar tudnal Vele egyutterezni esetleg.

2011. febr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Ez a Te (Ti) életetek, jövőtök. Csináljátok úgy, ahogy Nektek jó. Az, hogy mit szólnak mások? Kit érdekel.


Ha Te azt szeretnéd, hogy egy ilyen egyedüli alkalomkor két szeretett családtagod (Nagypapa és Nagynéni) legyen jelen, akkor csak ők legyenek jelen. Egyszer jegyeznek el az életben, az legyen olyan, amilyennek Te akarod. Amúgy engem is eljegyeztek már.


A többieknek meg majd bejelentitek máskor.


De akár még külön-külön eljegyzés is lehet. :-))

2011. febr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Az a bibi, h anyám egész életében utált engem.

Én tisztelem mint az anyámat, de elegem lett.

Továbbá volt egy időszak, amikot azt kiabálta utánam, mikor fogtam a cuccomat és elköltöztem otthonról 15 évesen a Nagynénémékhez, hogy az unokáit ne vigyem oda...


A Nagyszüleimnél nőttem fel,0-4 éves koromig nagyjából, és a NAgynéném pedig egész életemben többet foglalkozott velem lelkileg testileg, mint a saját anyám.


Meg anyám tényleg elég gázul le tud égetni.

A bátyám sem hívta meg az eljegyzésre, utólag tudott meg minden a család :S

2011. febr. 18. 20:21
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi is így voltunk ezzel, és mi sem hívtuk meg. Minden rendben is ment, szép emlék... viszont az esküvőre hagytuk magunkat rábeszélni, és meghívtuk, és életem legszebb napja így maradt meg rémálomnak. Én nem akarok szítani, de én tényleg megbántam :(
2011. febr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 tetris ***** válasza:

Szerintem az eljegyzés, az esküvő az életed legnagyobb napja. Ha utálod a mutterodat, akkor nincs ott helye. Azok legyenek ott, akik szeretnek téged, akiket te viszont szeretsz. Anyád meg elmehet a búsba. A palijával együtt. Ha utána durcizik, ugyan mit veszítesz? Durcázzon csak!


A lényeg, hogy azokon a csodálatos napokon az legyen, ami neked, nektek kettőtöknek a legjobb!!!!!

Anyád meg legfeljebb elgondolkozhat, hogy mit művelt veled anno.

2011. febr. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Párom is eldöntötte és nem fogja meghívni. Mégis miért hívja meg ha csak akkor jön ha kell valami, és elfelejtette felnevelni.

Látom téged sem nagyon nevelt.

Én csak olyan embereket hívok akik velünk örülnek.

2011. febr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem muszáj "anyádnak" is ott lennie.ha idáig nem vett részt az életetben pozitivan akkor szard loe magasrol a véleményét és ne hivd meg,én ezt tenném
2011. febr. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!