Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit tennétek most a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűcs Vivike kérdése:

Mit tennétek most a helyemben?

Figyelt kérdés

Ebben a témakörben sem jártam még eddig, de most "rákényszerültem".

Szóval, tegnap, mikor szedtem össze a szennyest a szobában, véletlenül felrúgtam a párom cipős dobozát (az ágy lába mellett), és kiborult a tartalma. És ekkor észrevettem egy kis ékszeres dobozt. Hát persze hogy kinyitottam, és az volt benne! Egy gyűrű!

Most mit tegyek? Csináljak úgy, mintha nem tudnék róla?

Most ez nagyon gáz! Mármint, mikor akar majd megkérni? Vagy egyáltalán nekem vette, nem a régebbi kapcsolatából maradt? Mert nekem ilyenről nem mesélt, de nem is lettem volna rá kíváncsi.

Olyan zavarodott vagyok, pedig ez egyáltalán nem jellemző rám. Nem tudom, hogy igent mondanék e, vagy sem. Pedig nagyon szeretem.

Olyan jó, és olyan rossz érzés is ez most így egyszerre.

Biztos volt valaki már itt ilyen szituációban. Ő mit tett?

én 22, ő 23 éves


2011. febr. 23. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

> Most mit tegyek? Csináljak úgy, mintha nem tudnék róla?

Igen.

De azért gondolkodj rajta hogy igen-t mondj-e.

2011. febr. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Ne szólj róla semmiképpen,borzasztóan csalódna a párod ha tudná oda a meglepetése.

Azt meg nem hinném,hogy régi csaj gyűrűjét rejtegetné.

2011. febr. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

csinálj úgí,mintha mi sem történt volna.

sztem ez a legjobb megoldás

2011. febr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen, azt én sem hinném, hogy az előzőnek vette volna, de azért ez is megfordult a fejemben.

Akarok is szólni, meg nem is. Ha szólok, tudom, hogy nagyon megbántanám vele, de ha nem szólok, itt marad mindennapos szinten a kérdés a fejemben, hogy mikor kér már meg, vagy meg akar e egyáltalán, és nem csak egy hirtelen felindulásból vásárolta e...

Utolsó: Hogy csinálhatnék úgy, mintha mi sem történt volna?! Valószínűleg nem lombozom le azzal, hogy elmondom, de nem tehetek úgy sem, hogy nem történt semmi..

Ájj,der.hadtsz@rezahelyzet!!!

2011. febr. 23. 23:21
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se szolj, ha meg nehez is.
2011. febr. 24. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ha szólok, tudom, hogy nagyon megbántanám vele"


Remélem, ha ezt ennyire világosan látod, számodra is az a MINIMUM, hogy nem szólsz neki...

2011. febr. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondold at jol mi legyen a valasz,de semmikeppen ne vedd el tolle az oromot hogy meglepetest szerez neked,mert az elmeny hogy megkerik a kezedet eleg felkavar(pozitiv ertelemben),mindegy hogy tudsz rolla elore vagy sem.

Remelem tenyleg meg kapod a gyurut,es nem valami regi csaladi ekszer vagy ilyenek.Sok sikert a jovoben!!

2011. febr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ne szolj róla


de gondold ki mit fogsz válaszolni,ne ott kelljen időt kérned...

2011. febr. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tegnap megkért, és boldogan IGENT mondtam, mert vele el tudom képzelni a jövőt. Hála istennek, nem kellett sokat izgulnom ezen.

De ezután sem mondanám el neki, hogy tudtam róla (igaz, csak pár nappal előtte).

2011. febr. 26. 20:30
 10/10 anonim válasza:
Gratulálok!!! :)
2011. márc. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!