Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy mondjam el a baratomnak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a baratomnak. Hogy nagyon orulnek az eljegzésnek?

Figyelt kérdés
lassan 3 eve vagyunk eggyutt...nagyonj szeretjuk egymast....neha szobakerul pld.hogy hogy alaitan at a lakast ha gyerekeink lennenek,de az eljegyzes es az eskuvo meg nem kerult szoba....en mar kesz lennek ra..a felesege szeretnek lenni,mert csak vele tudom elkepzelni a jovome
2011. márc. 13. 23:07
1 2 3
 1/26 Circusmonkey válasza:
hm..ha akar, úgyis megkér..sztem nem kell durván felhozni a témát..inkább csak beszélgessetek a dolgokról (család, házasság). nem kell kényszeredetten rámenni, hogy megkérjen..abból jó dolog nem lesz..sztem..
2011. márc. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

jaja, beszélgess vele ilyen dolgokról, ahogy az első írja és szegezd neki a kérdést hogy mi a véleménye róla


ha leesik neki a tantusz, akkor mákod van, ha nem, akkor figyeld az árulkodó jeleket, miközben válaszol

2011. márc. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én férfiként azt tudom tanácsolni, bármennyire is rosszul eshet, hogy ne említsd meg neki hogy szeretnéd vagy ilyesmi. Sőt szerintem ne is gondolj rá, jobban fogod érezni magad egyrészt mert nem gondolkodsz ezen h mikor kér már meg, másrészt pedig jobban fogsz örülni ha megkér, mert meglep vele és biztos vagyok benne hogy csondálatos élményt fog vele okozni neked. de ha ő nem gondolja úgy hogy meg kéne kérnie, akkor csak hiva lenne ráeröltetni. Majd magától megkér, el fog jönni az az idő is csak még nem érzi úgy.
2011. márc. 14. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

"Te, Béla (Józsi, Pista .. szabadon helyetesithető), én már örülnék ha megtartanánk az eljegyzést."

Ennyi.

Ha ennyit nem bírsz megbeszélni vele, akkor mi lesz ha később. Minden kapcsolatnak a kommunikáció a legfontosabb alapja.

2011. márc. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát pont ez az amit nem "kell" megbeszélni! Ennek magától kell jönnie! Anno én is elkövettem a hibát, hogy felhoztam a most már férjemnek! Akkor kb. másfél éve voltunk együtt. Szép higgadtan elmagyarázta, hogy ezt a férfinek kell "kitalálni"! Iszonyat papucsnak érezné magát, ha én mondanám meg mikor kérje meg a kezem. El fog jönni az idő!

Többet nem is hoztam szóba. Rá másfél évre teljesen magától egy keddi napon megkérte a kezem! Rá félévre össze is házasodtunk!:)

Szóval türelem! Meg fogja kérni a kezed és a ha meglepetés lesz sokkal jobban fogsz neki örülni, mintha te "kényszeríted" rá!

2011. márc. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

igen. Jó esetben ezt a ffinek kell megtenni.


DE!!!!


A mai ffiak elvannak, mint a befőtt. Nem igyekeznek megtenni ezt a lépést. Éveken át lefoglalják a nő idejét, és közben hitegetik hasonló beszélgetéssel, mint amit ti ajánlotok és amit a kérdező is leírt. És ez nem fair dolog! Azért 3 év együttélés után már a ffinak tudnia kéne, hogy miképp áll a nőhöz, a házassághoz, a gyerekhez.


Másfél évvel ezelőtt, amikor a párom odajött, hogy költözzünk össze, akkor ő egyértelművé tette, hogy ha működik, akkor félév-1 év távlatában megkéri a kezem és összeházasodunk (jom, évek óta jártunk). Félév után megkérte a kezem és az összeköltözéshze képest 1 év után házasodtunk, most vagyunk féléves házasok.


És soha!! nem volt tabu ez a téma! soha nem féltem kérdezni róla, megbeszélni. A menyasszonyi ruhámat még azelőtt megvettük (ő jött el velem), hogy megkérte volna a kezemet!


KÉrdező, szerintem kérdezz finoman rá.

2011. márc. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


3 év szerintem nem olyan hosszú idő. Várj a sorodra.

2011. márc. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:20


3 év nem hosszú idő? :D Majd ha már nyugdíjba mennek (vicceltem, mi már nem kapunk nyugdíjat), akkor kérdezzen rá, hogy te Guszti, nem kellett volna úgy idestova 40 évvel ezelőtt megkérned a kezem, pardon, eljegyezned?...

2011. márc. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, hány éves a kérdező. Pl. 18 és 21 között nem sok a 3 év. Persze, 30 és 33 között már igen.
2011. márc. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
én 23 a baratom 26...
2011. márc. 15. 09:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!