Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan utaljak a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utaljak a barátomnak arra, hogy már kész vagyok az eljegyzésre?

Figyelt kérdés

2 hónapja lakok együtt a barátommal és nagyon jól kijövünk, megértjük egymást, minden nagyon happy, hihetetlenül ragaszkodik hozzám eleinte én nem gondoltam komolyan, de Ő már akkor is.


Voltam már mennyasszony 17 évesen, de az egyik másik történet, a lényeg, hogy tudom milyen felemelő érzés és akarom!


Hogyan utaljak a barátomnak arra, hogy én már kész vagyok az eljegyzésre? Elvégre én nem kérhetem meg a kezét.

Tudtok segíteni?


Én 20/L, Ő 28/F.


2010. aug. 25. 14:31
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
84%

Ne erőltesd. Majd ha ő is úgy érzi, hogy itt az ideje, megteszi ezt a lépést. Nem neked is jobb lesz úgy menyasszonynak lenni, hogy a párod tiszta szívéből feleségül akar venni? Vagy végig csak azon gondolkodnál, hogy azért volt a lánykérés, mert erőltetted...

Nyugiiii :)

2010. aug. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
92%

2 hónapja??!! nem tudnál még várni egy kicsit? szerintem 2 hónappal nem váltod meg a világot. ha 1 évet írtál volna, akkor azt mondanám, hogy "oké, nem akar hosszabban együtt élni házasság előtt". De így...?!

2 hónap alatt senkit nem lehet megismerni egy együttélésben. félév után kezdenek a gondok előjönni. Várj még és ne erőltesd.

2010. aug. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
72%

ez azért nem semmi 17 évesen mennyasszony :)

én is 17 vok :) és a barátom 21,és elég komolyan gondolja,mivel már azt tervezgetjük hha én is Pécsre meek egyetemre akkor tuti,h együtt fogunk lakni albérletbe :)

am nagyon jól kijövünk mi is,a nyáron 3 hetet együtt voltunk a nyaralójukba és semmi gond nem volt :)

2 éves kapcsolat

am sztem se erőltesd az eljegyzést

2010. aug. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
92%

Ha annyira felemelő érzés volt, hogy fel is bontottad az eljegyzés, tök fölösleges beleugrani egy másikba.

Majd ha össze akartok házasodni, tartatok eljegyzést, arra való.

2010. aug. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
89%
ezt nem kell erőltetni. attól csak rosszabb lesz. főleg nem 2 hónapos együttélés után úgy hogy te még csak 20 éves vagy. várj még. élvezzétek együtt az életet, szórakozzatok, járjatok el nyaralni, kirándulni, stb. az éreztetheted vele, hogy mennyire szereted, vagy ha szervezel egy romantikus estét, mire hazaér és főzöl neki vacsit akkor beszélgess vele a jövőről, hogy vele tervezel mert nagyon szereted és azt szeretnéd, hogy örökké tartson. de ennyi. ne beszéld túl ezt a dolgot, ne érezze, hogy ennyire akarod mert lehet hogy megijeszted. az más ha beszélgettek a jövőtökről és az is feljön témában, hogy ki mit szeretne és ő megkérdezi, hogy ha megkérne akkor igent mondaná e, akkor mondhatod hogy igen. de egyenlőre hagyd. éreztesd hogy szereted és szervezz minél több romantikus pillanatot, ahol sokat tudtok együtt lenni és beszélgetni.
2010. aug. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
87%

Ne erőltesd!

Elhiszem, hogy jó lenne, én még sose voltam menyasszony, csak majdnem (22 évesen), de nem azért alakult másképp, mert elmúltak az érzések, de ez nem tartozik ide. Ha csak amiatt akarod, mert hú de jó érzés, akkor nem is őt akarod igazán. Várj még, hadd érjen a kapcsolat, lehet, hogy rossz döntés lenne elkapkodni.

2010. aug. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
92%

17 évesen olyan felemelő volt az érzés, hogy fel is bontottad?:)

20 évesen megfontoltabban döntesz, mit gondolsz?

Mennyi ideje vagytok együtt? Fél év?

2010. aug. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
87%
Ezt nem szabad erőltetni. Ha magától nem akarja, akkor a kényszer pont az ellenkező hatást fogja kiváltani. Légy türelmes, 20 évesen még van időd a házasságra :) Ha a pasi igazán szeret, és tényleg jól megvagytok, akkor előbb-utóbb úgyis eljut odáig, hogy megtegye a következő lépést :) 29/N
2010. aug. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de házasságot nem akarok!


Csak az eljegyzés olyan szép, olyan csodálatos! Az egy kötelék, ami mutatja mennyira imádjuk egymást. Egy évet nem akarok várni, mert ha nem érzi úgy...


Nem tudom, hogy tudja e, hogy én belemennék vagy eszébe jutott e vagy nemis tudom, hogy mondjam meg Neki, hogy ez nekem sokat jelentene, mert erről még nem beszéltünk.


Annó volt 3 éves kapcsija is imádta a csajt, de nem jegyezte el, mert nem is gondolt ilyenre, a lány nem igényelte.


Házasságot nem is akarok még 30 évesen sem, nemhogy 20 :D de eljegyzést igen, mert az egy olyan bensőséges dolog, ami szerintem fontos, sokat jelent, de Ő nem tudja, hogy ezt igénylem.


Előző eljegyzést nem bontottam fel, Ő meghalt, de ez most nem ide tartozik.

2010. aug. 25. 14:50
 10/51 anonim ***** válasza:
87%

Ha házasságot nem akarsz mire fel az eljegyzés?

Én ezt nem értem...

2010. aug. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!