Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy mondjam el a baratomnak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a baratomnak. Hogy nagyon orulnek az eljegzésnek?

Figyelt kérdés
lassan 3 eve vagyunk eggyutt...nagyonj szeretjuk egymast....neha szobakerul pld.hogy hogy alaitan at a lakast ha gyerekeink lennenek,de az eljegyzes es az eskuvo meg nem kerult szoba....en mar kesz lennek ra..a felesege szeretnek lenni,mert csak vele tudom elkepzelni a jovome
2011. márc. 13. 23:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
12:13-as nagyon igazad van, nem tudunk mi nők itt nagyon okosak lenni (pedig alapból azok vagyunk):) Minden rendben, mindent megkapnak mit is érdekelné őket az eljegyzés meg ilyen "fölösleges" dolgok...ott vagyunk nekik, az övék vagyunk....mi csináltuk ezt saját magunknak, de azért egy kicsit magukba kéne már szállni a pasiknak.
2011. márc. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Huh, akkor én szerencsés vagyok! Nekem teljesen magától kérte meg a férjem a kezem. Kb. három éve lehettünk együtt! Mondjuk én pont akkor nem gondoltam rá az építkezés miatt! Lehet,hogy ez is olyan mint a terhesség, ha nem görcsölsz rá, hamarabb összejön!:)
2011. márc. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaza van annak,aki azt "vallja",hogy a pasik házasság nélkül is mindent meg kapnak.

Az én párom pl. gyereket szeretne,de házasségot nem Na,tipikus mi? Egyszerűen,neki a házasság csak papír.De ha neki nem fontos,értem megteheti.Ahogy nekem se olyan fontos (csúnyán mondva) a gyerek,de ő nagyon szeretne.Hamarabb lesz gyerekünk,ha össze házasodunk.Házasság nélkül nem szülnék szívesen,kicsit régi módi vagyok.

Egyébként a páromnak azért nem fontos,hogy házasodjunk,mert nem akarja,hogy a tisztelt rokonságnak az lenne a véleménye,hogy csak azért vesz el,hogy legyen neki hol lakni(mert nálam lakik,és a tisztelt rokonoknak ez furcsa,hogy nő létemre van házam,mert általában a nő költözik a férfihoz) Szóval neki ezért nem sürgős.

De megbeszéltük,hogy ha rendbe jövünk anyagilag,akkor már az esküvőre gyűjtünk.

2 éve vagyunk együtt,az elejétől együtt lakunk

2011. márc. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Bocsi utolsó vagyok,mindent írtam,csak választ nem..

Szóval,ha el akarod neki mondani,csak lazán hozd fel a témát(hogy mit szólna hozzá,ha...) vagy mi a véleménye a házasságról,eljegyzésről.

Talán mond rá valami biztatót,aztán mondhatod neki,hogy neked az minden vágyad,hogy feleség légy!

Reméljük veszi a lapot(ha nem beszéltek erről,szerintem magától nem gondolja,hogy el kellene vegyen)

2011. márc. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Én céloztam rá 2éve, nem vágta le egyből hogy mit is akarok, de mikor észbe kapott, akkor ő kezdett el róla beszélgetni:)

Ha azóta felhozom akkor a válasz:"ezt nem lehet előre megbeszélni majd meglepés lesz XD"

Azóta is várom a meglepetést:(

2011. márc. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

Az én párom mindig azt mondja, hogy ilyet életében csak egyszer kérdez egy férfi, és csak is akkor, ha 100%-osan komolyan gondolja.

Mi beszéltünk már erről, sose kérdeztem mikor lesz, hogy lesz, csak azt tudom, hogy lesz :) De a lényeg, hogy nálunk ez egyáltalán nem kényes téma, sőt, jó néha ábrándozni a közös jövőről :)

Kérdezd meg esetleg mikor akar gyerekeket :D Mégiscsak előtte illene, ha baba után kér meg, az olybá tűnne hogy csak azért kér meg mert lett egy közös gyermeketek.

2011. ápr. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!