Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyezzem az elso szerelmemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyezzem az elso szerelmemet?

Figyelt kérdés
Srac vagyok 24 eves o 22, 7 eve jarunk egyutt de nem vagyunk osszekoltozve. Egymas mellett ertunk nove es ferfiva. Most fontolgatjuk az eljegyzest de inkabb o akarja es felek h ebbol nem lenne jo hazassag. Vannak meg hasonlo helyzetben levo parok? Kerem onoket/titeket h velemenyek melle irjak ki eletkorukat is ,koszonom szepen elore is.
2011. márc. 22. 19:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor jegyezd el, ha te is teljes szívedből akarod.

Ha úgy gondolod nem lenne jó házasság, akkor szerintem nem szereted annyira. Ha valóban szeretnéd, nem lenne kétséges, hogy vele akarod-e leélni az életed.

2011. márc. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Mi 3 éve vagyunk együtt, ebből másfél éve együtt is élünk, jegyben járunk. Nekem a párom az első férfi az életemben, de nem fordult meg a fejemben, hogy még kalandokra vágyom vagy lemaradtam valamiről. Ha ilyeneken gondolkodsz, az azt jelenti, hogy nem vagy biztos magadban, az érzelmeidben. Így nem szabad eljegyzést csinálni. Ha úgy érzed, hogy még nem élted ki magad, akkor ezt meg kell, hogy beszéld a pároddal. Csak az ő kedvéért (a saját érdekében) ne kérd meg a kezét. 24L
2011. márc. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, első vagyok, ez lemaradt: 21/L
2011. márc. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az, hogy felteszed ide ezt a kérdést eleve azt jelenti, egy utasítás arra, hogy "Ne tedd!". De már csak a barátnőd miatt is, de saját magad miatt is...

Ha ennyire bizonytalan vagy, abból nem sül ki semmi jó. Ne azért jegyezd el a barátnődet, mert Ő szeretné. Hanem mert Te szeretnéd, hogy Ő a feleséged legyen...

Az, hogy első kapcsolat, odáig rendben van, lehet jó házasság egy első kapcsolatból is, miért ne?!

De ennyi bizonytalansággal a hátad mögött...


Vizsgáld meg magadban mitől félsz, a párodban vannak kételyeid? Önmagadban? A házasságtól tartasz?


Mi 4 éve vagyunk együtt, első kapcsolat, de teljesen biztosak vagyunk benne, hogy össze szeretnénk házasodni. A párom 18 éves kora óta arra vágyik (F).

20-L

2011. márc. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
77%
Ne vedd el, ennek rossz vége lesz, pusztán azért, mert nem AKAROD igazán elvenni. Ez süt a kérdésből. Lehet, most rossz lesz neki, de hosszú távon a kedvesednek is jobb... Nem lesztek harminc felé már elváltak, ha rosszul sül el. Viszont ha idő közben megérik a kapcsolat, akkor esküdni még mindig lehet.
2011. márc. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Ha ezt itt kell megkérdezni, akkor ne jegyezd el. Csak úgy érdemes, ha te is biztos vagy benne, nem csak ő.
2011. márc. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Szerintem az elsőnek totál igaza van. Amúgy meg teljesen mindegy, hogy mióta vagytok együtt. Van, hogy 2-3 év ismeretség után esküvő és szép házasság, vagy hogy 10 év ismeretség, esküvő és végül válás. Szóval az év nem mérvadó! A lényeg az, hogy mennyire ismertétek meg a másikat, mennyire szeretitek egymást stb. El tudod képzelni nélküle az életedet? Ha igen, ne kérd meg a kezét csak az ő kedvéért, legalábbis még ne. Ha viszont nem, akkor irány egy ékszerész, és jó gyűrű válogatást!
2011. márc. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
ja, 25/N
2011. márc. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

7 éve együtt vagytok.. persze, hogy szeretne előrébb lépni. Te miért nem szeretnéd és miért húzod a barátnőd idejét, ha úgy érzed nem is lenne jó a házasság vele?

Szerintem gonoszság áltatni valakit, hogy jól működik a kapcsolat, de nem mondod meg neki, hogy hosszú távon nem fog Részedről működni a dolog.


Szerintem jobban jár a lány, ha megmondod neki és találhat olyasvalakit, aki komolyan veszi és azt szeretné amit ő is.


Én 22 vagyok a párom pedig fiatalabb nálam másfél évvel. Már együtt élünk másfél éve és most költöztünk saját lakásba. És örülünk hogy eljutottunk idáig. Még nincs szó esküvőről köztünk, mert még tanulunk és addig feleslegesnek véljük.

De tartunk valahová és együtt tervezzük a jövőt! Ő jóval fiatalabb Nálad, mégis felnőttesebb a viselkedése.

2011. márc. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
50%

HA úgy gondolod, hogy nem lenne jó házasság, akkor nem is lesz.

A kérdés, hogy azért nem szeretnéd elvenni, mert nem szereted ehhez eléggé? Vagy azért, mert kívülről azt kaptad (olvastad, hallottad, tapasztaltad), hogy az első szerelmeddel úgysem jön össze?

Ha az utóbbi, akkor el kell felejtened, hogy mások mit tapasztaltak. Az nem a te tapasztalatod, semmi köze hozzátok.

Nem segít a "ha másoknak nem sikerült, nekünk sem fog" hozzáállás, ezen kívül hülyeség is.

2011. márc. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!