Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Így lehet eljegyzést tartani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így lehet eljegyzést tartani?

Figyelt kérdés
A páromnak szeretnék egy gyűrűt venni amit a családi ebéd vagy vacsi közben szeretnék oda adni neki!Nem szeretnék kettő gyűrűt venni csak egyet !Ez probléma?Mellé ,ég kell valamit venni?Virág,csoki,pezsgő vagy bármi más?Ti hogy csináltátok?
2011. márc. 26. 13:20
 1/10 anonim ***** válasza:

ha te vagy a férfi,akkor lehet persze:)


az az egy gyűrű a kisérőgyűrű (általában köves)


majd esküvő előtt két egyforma karikagyűrű kell

2011. márc. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
ez lánykérés,nem eljegyzés. az eljegyzéshez kell a 2 karika. családi ebéd közben..háááttt.. ő tuti hozzád akar menni? nehogy baj legyen.. és ezt nem bántásnak mondom.. nálunk így volt. : párom megkért péntek este. igent mondtam-kisérőgyűrű volt akkor csak- szombat reggel elment anyukámhoz is és megkért tőle is egy szép csokor virággal. vasárnap ebédre áthívtuk a szülőket,ahol a párom bejelentte,hogy megkért és most ünnepélyesen eljegyezzük egymást-ekkor már megvolt a karika is
2011. márc. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én kicsit másképpen értelmeztem, mint az első válaszoló.

Egy gyűrűt szeretnél csak venni neki és nem kettőt. Tehát nincs kísérő gyűrű (ami köves és csak a lánynak van), csak sima karika (mind a kettőtöknek).

Amúgy persze lehet, de hogy tutira tetsszen neki a gyűrű (ha én értettem jól, hogy kísérő gyűrű nem lenne), akkor előtte valamilyen módon tudakold meg neki milyen gyűrűk tetszenek. És ez csak az én személyes véleményem, de én úgy vagyok vele, hogy mikor eljegyzik egymást a párok, akkor legyenek kettesben. Úgy nekem meghittebb. Nem kell oda az egész család, de ez csak az én véleményem, természetesen úgy is megoldható.

2011. márc. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne verd magad nagy költségekbe, ha nem állsz úgy anyagilag.

A kísérőgyűrű nem mindenhol szokás.


Ha szeretnéd, hogy meglepetés legyen a párodnak, akkor egy csokor virággal kérd meg a kezét, majd később elmentek megvenni a karikagyűrűket, és a családdal tartotok egy eljegyzést.


Sok boldogságot!

2011. márc. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Te ismered a barátnődet, de én személy szerint és azt hiszem a legtöbb nő is, romantikus eljegyzésre/lánykérésre vágyik, nem a család előtti bejelentésre, az jöhet utána. Én azt javaslom legyél kreatív, menjetek el valahova kettesben, mondjuk az első randi színhelye, vagy ilyesmi, és ott kérd meg a kezét. A gyűrűt meg az anyagi lehetőségeidhez és a párod ízléséhez mérten válaszd ki, lehet egy jelképesebb kisebb köves gyűrű, nem kell horribilis összegekre gondolni. Aztán az esküvőhöz ami kell karikagyűrű azt megveszitek ketten.
2011. márc. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Meg szeretném kérni a kezét!Egy köves gyűrűt szeretnék venni neki,ő tud róla csak a család nem!És mit mondjak neki mikor oda adom a gyűrűt?Nekem kell az újára húzni?
2011. márc. 26. 13:58
 7/10 A kérdező kommentje:
Mert mi ezt már megbeszéltük!
2011. márc. 26. 13:59
 8/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy neked kell felhúzni a jövendőbelid kezére! Ki másnak kéne?


Szöveg pl. X. ideje ismerjük egymást, szeretjük egymást, és a kapcsolatunkat szeretnénk hivatalossá tenni. (Leendő apóshoz, anyóshoz fordulsz) X néni, Y bácsi meg szeretném kérni a lányuk kezét, kérjük adják ránk áldásukat.

2011. márc. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem is így jegyzett el a párom. Családi ebéd közben. Ezt hívják azt hiszem kisérőgyűrűnek. Így szokták megkérni egy nő kezét, aztán majd az eljegyzéskor lesz mindkettőtöknek gyűrűje. Nálunk volt virág, de csak az asztalon, a rózsát zavarában nem is adta oda, csak később vettem észre, hogy azt is akart adni. :) Meg pezsgőztünk a lánykérés után. Nyugi, bár úgyis izgatott leszel. Tuti örülni fog
2011. márc. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát a szöveggel lesz gondod. :) A kedvesemnek is volt. Próbáld meg előtte begyakorolni. Már csak a család miatt is.

Sok boldogságot!

2011. márc. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!