Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A vőlegényem, aki szeret,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényem, aki szeret, minden nővel azt érezteti, hogy bejönnek neki. Miért?

Figyelt kérdés

de nem néha-néha, hanem mindig.

ha látogatunk vkit a kórházban, a mellette levő nőt(aki egy szál semmiben volt) vizslatja egyfolytában-még a nőnek is feltűnt, távozásnál külön köszön neki, tehát a legabszurdabb helyzetben is ilyeneket csinál.

Próbálom megérteni, elfogadni, tekintve hogy vele "kell" leélnem az életem.

Ha én viszont ezt csinálom, akkor féltékeny és zavarja, de nem változik a helyzet.

Vélemény, javaslat?


2011. máj. 19. 09:18
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Menekülj.

Ha igazán szeretne, nem hozna ilyen megalázó helyzetbe.

Tudod, nekem az a tapasztalatom, hogy az ilyen típusú pasik (vagy nők) a kapcsolat "öregedésével" előbb utóbb félrelépnek.

2011. máj. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha már most zavar és nem tud változni akkor fejezd be a kapcsolatot. Később még rosszabb lesz.
2011. máj. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd el még most!Nekem is van vőlegényem és azért az én kezemet kérte meg mert SZERET és más nőre rá se néz és nem is akar!Ha téged igazán szeretne akkor nem csinálná ezt!Ha meg így akar tesztelgetni h mennyire vagy féltékeny akkor nem sok esze lehet!Nem értem minek akarnád ilyen emberrel leélni az életed?Azt hiszed nem lesz jobb vagy miért?Később majd azon akarod h fájjon a fejed h mikor tolod a babakocsit mellette mikor fordul egy másik nő után?Vagy a játszótéren mikor kezd ki egy nővel?Ne akarj már ilyen életet!

Ne haragudj ha megbántottalak a válasszal,de sose fogom megérteni h miért nem száltok ki ilyen kapcsolatokból(mert sajna nem te vagy az egyetlen)!:(

2011. máj. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet nem lehet elnézni, csak úgy.

Ha még nem csalt meg fűvel-fával, akkor hamarosan meg fogja tenni.


Egyébként mi az, hogy vele KELL leélned az életed?

2011. máj. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
96%
A férjed BETEG.
2011. máj. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ez engem is baromira zavarna, de én olyan vagyok hogy egy idő után betelik a pohár és lelépek... Mert ez belőle fakad, ő ilyen, ezen nem tud változtatni. És most majd sokan fognak jönni a szöveggel, hogy jaj mit féltékenykedsz, minden pasi ilyen, meg hogy nyilván azért van veled mert te kellesz neki. Hát én ebben nem vagyok biztos :) Az ilyen férfi azért van egy nővel, mert az hajlandó elviselni, és közel sem biztos hogy kapna hamar másikat, meg kényelmes a langyos víz... És nem minden pasi ilyen. Volt egy barátom akivel beszéltünk erről. Ő azt mondta, hogy nyilván ha elmegy egy csinos nő, észreveszi, mert persze, nem vak, de ez nem jelenti azt hogy meg kell bámulni meg csorgatni a nyálát, különösen ha ott van vele az a nő akivel együtt van egyébként. Mert ez TISZTELETLENSÉG és nagyfokú semmibe vétel. És igaza van.

Mellesleg roppant kellemetlen helyzetbe hozza ezzel a szomszéd ágyon fekvő nőt is... én legalábbis roppant rosszul érezném magam, ott fekszem, betegen kiszolgáltatva, egy vadidegen pasas meg bámul a barátnője mellől... nagyon gáz

2011. máj. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
77%

Hát, az tény, hogy a férfiak MINDEN NŐT megnéznek, pláne, ha "egy szál semmiben" flangálnak (egyébként az a nő se lehet komplett, aki kórházban akar flörtölni).


De - tekintettel rád - legalább próbálja már leplezni vagy valami ...

2011. máj. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

tényleg a jelleme ilyen, mert még életének "nagy" szerelme is erre panaszkodott anno.


leplezni nem tudja, mert annyira automatikusan jön neki, szinte reflexszerűen

2011. máj. 19. 09:42
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha még csak a vőlegényed, addig jobb átgondolni, hogy együtt tudsz-e élni vele így békességben...

Ha nem, akkor üljetek le és beszéljétek meg!

Ha ez sem működik, ésszerűbb lelépni és olyat keresni, aki jobban megbecsül!


Mert ugyan szórakoztató dolog (így nőként mondva) a kacérkodás másokkal, miközben van egy párom, de ennek is van egy egészséges határa...

Néha-néha jó egy visszaigazolás idegenektől, hogy másoknak is bejönnék, de hogy mindenkivel kikezdeni... És az a néha-néha is inkább csak egy pillantás vagy mosoly legyen, de ne beszélgetés, stb. Mert abból könnyen lehet, hogy elcsábulás lesz.

Szóval tisztáznod kéne azzal a vőlegínnyel, hogy mit is jelentesz számára!

2011. máj. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
23%

Beteg? Azért, mert feligzatja egy egyszál semmiben lévő nő? Szerintem meg az a beteg, akit nem igzat fel. Az meg egyenesen bunkó, aki nem köszön.


Mi abban a rossz, hogy tetszenek neki a nők, de nem csal meg, hanem téged választott? Inkább örülj neki. Az önbizalomhiányod a te problémád, nem az övé. Ha meg nem teszik, hagyd ott, de ne várd el, hogy másképp viselkedjen.


Minden férfi nézi a nőket. Csak van, aki bevallja, és van, aki nem. Nekem az őszintébbek szimpatikusabbak.

34 N

2011. máj. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!