Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A vőlegényem újabban álmában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényem újabban álmában mással szexszel! Kellene tartanom valamitől?

Figyelt kérdés

egyre nyitottabbá válik így hogy eljegyzett, bevallja ha önkielégít, kíváncsi én mikor masztizom, hogy a jó nekem, hogy minél jobb legyen nekem az ágyban, és ne csaljam meg (féltékeny, mert most kint dolgozik, ilyenkor ez mindig előjön)

csak ebben a nagy nyitottságban én kezdek rémeket látni, tekintve, hogy olyanokat mesél újabban, hogy elment álmában, meg hasonlók, ami ugye magával vonja, hogy álmában nemtom milyen dögös nőkkel lehet.

kérdem én: ez természetes a pasiknál?????????????

mit gondoljak???????meg vagyok ijedve.


2011. febr. 28. 12:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
honnan tudod h más nővel álmodott? akár veled is álmodhatott...
2011. febr. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örülj, hogy őszinte, és bevallja. Szeret, és megbízik benned, ezért mondja el a legintimebb gondolatait, álmait, és ezért kíváncsi a tieidre is.
2011. febr. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy veled volt álmában.

Nem kellene ezen pörögnöd szerintem. Az én páromnak is áll álmában. Ha ébren vagyok teszek róla, hogy ne álljon feleslegesen és nem azon agyalok, hogy huhh, most vajon milyen szexistennővel van álmában. Ha meg nem vagyok ébren, akkor meg egészségére.

2011. febr. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Szerintem fáraszd le rendesen ne is álmodozzon ilyenekről. Ki kell csavarni.
2011. febr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

amikor velem álmodik azt elmondja

amikor nem, arról hallgat....

és nem tudom "fárasztani" mivel kint dolgozik!!!!!!!!!!!


nem tudom álomban félrelépni esetleg takarhat vágyakat is????

vagy ez megszokott a pasiknál????

2011. febr. 28. 12:50
 6/26 anonim ***** válasza:
Ha szerinted azt álmodja, hogy megöl valakit akkor már gyilkos? Te jó ég, a gondolatai had legyenek már szabadok, egyébként sem befolyásolható ki miről álmodik, férfiaknál meg ha éppen "megtelnek" bizony előfordulhat, hogy önkéntelenül is elmennek álmukba. Ennyire azért ne légy már aggodalmaskodó.
2011. febr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
lehet h nem is emlékszik kivel/mit álmodott. erre még nem gondoltál?
2011. febr. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

az is igaz, hogy rém kíváncsi én mikre gondolok, mit érzek, mi izgat

igen lehet ezért ad infot magáról, gondolom a többit azért nem osztja meg velem, hogy én is nyissak intim témában


de a kérdésem még áll

2011. febr. 28. 12:52
 9/26 anonim ***** válasza:
az álmait nem tudja befolyásolni,az is elképzelhető h nem is emlékszik mit álmodott,csaka végeredmény egyértelmű
2011. febr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Telefonon elmondja, hogy külföldön álmodozott és éjszaka magömlése volt?
2011. febr. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!