Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan kérte meg a párod a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérte meg a párod a kezed? Mit mondott, hol voltatok, hogyan csinálta, stb?

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 08:15
1 2
 11/14 Darcy01 ***** válasza:
100%

A 4. évfordulónkon történt. Elmentünk egy étterembe, hogy megünnepeljük az évfordulónkat. Mondjuk néhány elszólásából sejtettem, hogy lánykérésre készül, de nem voltam benne biztos, így nagyon izgultam én is. Aztán telt-múlt az idő, és nem történt semmi. Azt gondoltam, hogy akkor nem is lesz, csak én képzeltem be a dolgokat. Az ebéd vége felé kiment a mosdóba. Egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy megváltozik a zene és a kedvenc közös, szerelemes számunk szólt. A pincér hozott nekem egy borítékot, amiben volt egy levél. A párom leírta benne az érzéseit, gondolatait a tökéletes 4 évünkről. Én remegő kézzel olvastam, és kb. az első sor után könnyek szöktek a szemembe, alig bírtam elolvasni. Ő ezalatt végig a hátam mögött állt, várta, hogy bejezzem. Akkor letérdelt elém, elővette a gyűrűt és megkérte a kezem:-)

Bár sejtettem, hogy meg fogják kérni a kezemet, de annyira meghatóan, édesen csinálta, amilyenre nem számítottam.

2011. jún. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
tegnapelőtt este kérte meg a kezem:) majdnem hasonló az előző hozzászólóéhoz:) nekünk is a 4. évfordulónk volt. El akart vinni oda, ahol összejöttünk, de sajnos rossz idő volt, így nem jutottunk a kapunál messzebbre. visszafordultunk. Én is számítottam rá, mert voltak már jelek, de mivel nem tudtunk menni sehova, le is tettem róla. Ő pezsgőt vett, itthon készült, ahogy csak tudott. Reméltem, hogy szeretne megkérni, de nem voltam biztos benne, kiöltözni meg nem akartam, mert akkor tudni fogja, hogy sejtek valamit. Így este az ágyon beszélgettünk, szóba jött a gyerek téma. aztán kiment, és amikor visszajött, letérdelt az ágy mellé, és megkérdezte, hogy ha már a gyerekről beszélünk, nem lennék előbb a felesége?:D azonnal igent mondtam, és hiába sejtettem, annyira későn volt, hogy akkor már nem számítottam rá, és vagy 5 percig bőgtem:) Imádom ezt az embert:) úgyhogy az én lánykérésem kócosra sikeredett, de spontán volt, és életem legszebb élménye:)
2011. jún. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Tubarózsa ***** válasza:
100%

Egy szép duna-hídon sétáltunk egy üveg pezsgővel(20.sznapom volt épp) a kezünkben. Este nyolc elött 1-2perce szolt h figyeljek. 20kor a hidon fel lett kapcsolva a teljes díszkivilágitás,(nagyon szép volt) letérdelt elém és megkérdezte: "Leszel a feleségem?" én pedig sirva -örömömben- a nyakába borultam, és igent mondtam.:) ez tavaly szeptben volt. idén oktba esküvö.

21N

2011. jún. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
De jo nektek, ezek csodaszep tortenetek! En evek ota varok valami hasonlot, de sehol semmi :(
2011. jún. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!