Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Vicces sztorik? =) (Blablabla. )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vicces sztorik? =) (Blablabla. )

Figyelt kérdés

Pl: hídon volt az eljegyzés és a gyűrű a vízbe esett?

Vagy esküvőn valami? :)


2011. jún. 16. 15:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam egy esküvőn ahol mulatság közben kiterült a zenész a terem közepére, mondjuk az inkább gáz volt, mint vicces én elsitam volna magam a menyasszony helyébe.

Nemrég meg láttam egy eljegyzésről készült videót, ahol a srác meglepiből a héliumos luftballomra kötötte rá a gyűrűt. MAjd ajándékként oda adta a lánynak. Elkezdtek beszélgetni, végül váratlanul letérdepelt, és megkérte a csajnak a kezét. A lány meg annyira meghatódott, hogy elengedte a luftballont, az meg elszállt...a srác kapkodott utána, de hiába. Kiváncsi lennék azóta együtt vannak-e?:D

2011. jún. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
95%

A menyasszonyi autóból egymás után szállt ki a menyasszony és a vőlegény, a menyasszonynak hatalmas uszályos ruhája volt, amire a vőlegény véletlenül rálépett, mire a menyasszony hátrafordulva: TE HÜLYE ÁLLAT!!!


Olyan jót röhögtem (koszorúslány voltam), ez 15 éve volt...még mindig együtt vannak! :)

2011. jún. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
37%
Bajos lehet ez a no! Nem eppen, paraszt. Remelem mar megnevelodott 15 ev utan.
2011. jún. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Nővéreméknél volt az, hogy megvették a gyűrűt, (tél volt) jöttek hozzájuk haverok, megmutatták nekik milyen szép, felpróbálták, nővérem le is vette, nem úgy, mint a párja... Lementek hógolyózni, hát a gyűrű le is esett. Egy hétig túrtuk a havat, minden kis négyzetcentiméterét a parkolónak. Az egiyk sozmszéd lejön, megkérdezi mit csinálunk, mondjuk neki mi történt, erre lenéz, lehajol felvesz valamit. Ezt keresitek? És megtalálta a gyűrűt, egy pillanat alatt:D
2011. jún. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
89%
ja és amikor volt a pénzsöprés, a férj nem ismerte ezt a szokást, és a zsebébe gyűjtötte, és már nagyon dúrván komolyan vette (amúg ynem kisdarab) erre hat behemód odament és felemelték és kirázták belőle a pénzt:D
2011. jún. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
100%

Saját:

1. Anyakönyvez.letúrta a gyűrűt az asztalról, mki azt kereste, végül kiderült, hogy a ruhám alatt van,és sepertem folyamatosan magammal

2. 3 toll volt kikészítve az aláíráshoz, egyem fogott

3. 1 órát késett a pap, mert elfelejtette

Most már vicces, akkor nem volt az, ennek ellenére 7 éve együtt vagyunk, gondok nélkül

2011. jún. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Littlepig ***** válasza:
100%

Esküvőn szolgáltam fel alkalmi munkaként.

Egyszercsak nagy hangzavarra lettem figyelmes. Láttam, hogy a násznép 2 hangadója benne van, gondoltam semmi komoly. Később láttam a biztonsági kamera felvételét, és görnyedtem a röhögéstől:

Épp a menyasszonyt rabolták el, és egy elég amerikaifocis-rugbys megoldással az alkoholtól túlpörgött srác leterítette a menyasszony. Mindenki túlélte, a srácok csak azért, mert a vőlegény nem látta a felvételeket szerintem :D

2011. jún. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
100%
ÁÁÁ Eltudom képzeli a menyasszony vetődését :'D
2011. jún. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A férjem a templomban megcsókolta a saját gyűrűjét, rám nagy volt, visszadobta úgy húzta rám az enyémet. A polg.mesteri hiv-ban ugyanez csak csók nélkül.
2011. jún. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
100%
A szüleim esküvőjén a torta maradékjait vitték haza a lagziból, és a két marcipánfigura(vőlegén+menyasszony) leesett a földre. A nagypapám meg nem akkor hajtott át rajtuk kocsival? xD
2011. júl. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!