Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » HOGY SZOKÁS? Mikor húzhatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HOGY SZOKÁS? Mikor húzhatom fel a gyűrűt?

Figyelt kérdés
Mikor legyen a lánykérés? Párommal megvettük a gyűrűm.De nem tudjuk ,hogy az eljegyzési ebéden kell megkérje majd a kezem vagy előtte kell. ( 8 éve járunk ) Már úúúgy felvenném a gyűrűt :) ezért kérdezem :)
2011. júl. 30. 12:27
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Eleve nem úgy szokás, hogy együtt veszitek meg a gyűrűt, szóval innentől kezdve teljesen mindegy. Csináljátok ahogy jólesik.
2011. júl. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan felveheted, majd az ebéden pedig bejelentitek, fölösleges várni meg ott felhúzni hisz úgyis tudja mindenki.
2011. júl. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
így alakult . De azért még is ... hogy legyen?
2011. júl. 30. 12:36
 4/10 anonim ***** válasza:
vedd fel a gyűrűt, majd szervezz valamelyik hétvégére ebédet,ahol bejelentitek az eljegyzést. Nem kell ott mindenki előtt felhúzni, ez nem az esküvő.
2011. júl. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

Ez baromság elsö....Manapság a párok 90 együtt veszi a gyürüt......

Mi is együtt vettük meg a gyürüket.6 boltban voltunk mire olyat találtunk ami jó is volt,szép is volt....Nekünk való. :)

Ismeröse körböl mindenki együtt vette a gyürüket.


Nyugodtan húzd fel a gyürüt az újadra azért vettétek,hogy mindenki tudja hányadán álltok.

2011. júl. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy. Ez a téma arra jó, hogy az emberek összevesszenek a 70 féle népszokáson, mert általában már egy faluval arrébb sem úgy csinálják, ráadásul azóta meg a világ is annyit haladt, hogy a szokásokon kívül is mindenki másképp csinálja. Ha már eljegyzitek egymást és össze akartok házasodni, csak van annyi sütnivalótok, hogy hogyan húzzátok fel a gyűrűt.
2011. júl. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez úgy van, hogyha megvan a gyűrű, pasid megkérdezi, hogy hozzámész-e feleségül. Bárhol, bármikor. Mondod, hogy igen, és felhúzza a gyűrűt. Ennyi.

Nekünk vacsora közben volt, kettesben mentünk el, és nem is tudtam róla, hogy mi lesz. A családnak utána jelentettük be.

2011. júl. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

Baromság... Tudod mi a baromság... Attól még, hogy ti így csináltátok még nem ez a szokás...

De most komolyan, van értelme ezen vitázni? Vagy csak ennyire megbántottalak a válaszommal.

90%... nah persze...

2011. júl. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! Páromnak is megmutattam ezeket innentől rábízom :)
2011. júl. 30. 13:01
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez úgy történt, hogy amikor a párom megkérdezte, hogy leszek a felesége, amire persze igen volt a válasz, még nem volt gyűrűnk, utána vettük meg a 3 gyűrűt, a karikát és nekem a kísérőt. Mivel a karikát csináltattuk rá 5. napra lett kész. Vagyis szombaton jött hozzánk és akkor mondta el a szüleimnek, hogy "szeretném megkérni a lányuk kezét" ekkor szüleink gratuláltak. Ezután mi már felvettük a gyűrűket. A hivatalos eljegyzési vacsora pedig csak 1 hónap múlva lett. Akkor viszont a szűk családi körben felhúztuk egymás ujjára a gyűrűt.

Amúgy nálam is úgy volt, hogy rögtön felvettem volna, mindennap a kísérő gyűrűmet néztem. Áhhh szerintem ez az egyik legcsodálatosabb érzés a világon!

Sok boldogságot!


21 éves menyasszony.

2011. aug. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!