Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Gondoljak gyűrűre? Bővebben lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondoljak gyűrűre? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Elsősorban amit tudni kell, megvan mindenem ami kell, és ami hiányzott azt meglepi formájában megkaptam a páromtól. Most ismét meglepire készül, és arra gondolok, hogy eljegyzési gyűrű lesz. Mivel említette is, hogy megéri várni.

Szerintetek?

Nem vagyok kíváncsi, hogy "mi ezt honnan tudjuk stb..." hozzászólásokra, csak gondolatokra, vagy saját tapasztalatokra!


2011. jún. 22. 20:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

nyugodtan gondolj

én is várok rá és hamarosan lesz egy megfelelő alkalom amire remélem azt fogok kapni.

2011. jún. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet bármi :) Persze lehet gyűrű is, de lehet egy jó kis nyaralás, egy szuper vacsi, szinte bármi aminek egy nő örül. Szóval persze várhatsz gyűrűre de ez a mondat hogy megéri várni BÁRMI klassz meglepit jelenthet.
2011. jún. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várj, de csak akkor, ha nem fogsz nagyot csalódni, ha nem az lesz.
2011. jún. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

én 3. nyara hogy gondolkodom, álmodozom:D azt hiszem mikor az egyetemet befejezem csak akkor lesz belőle "valami":D


álmodozni szabad...

2011. jún. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
és ha "csak" egy kirándulás?
2011. jún. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

Igen gondolj!


Frodo.

2011. jún. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Meglepis vacsi, vagy nyaralás és ehhez haszonló dolgokra azért nem gondolok mert sajnos a sok munka miatt nem tudunk menni, csak úgy ha elsőre kb. fél évvel nyár előtt bejelenti a munkahelyén, hogy ekkor és ekkor elakar jönni szabira.

Sajnos idén meg ilyen nem lesz! :(((

2011. jún. 22. 20:43
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
na majd küld el a választ, hogy mi lett belőle?mikor lesz az alkalom?
2011. jún. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Konkrét időpontot nem tudok, de talán a jövőhónapban amikor a hófordulónk lesz, talán. De megírom ide mindenképp!
2011. jún. 22. 20:46
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
és honnan veszed hogy nem szólt a melóhelyen a szabiért??
2011. jún. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!