Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért gondolják, hogy csak...

Miért gondolják, hogy csak ettől barát egy barát? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A baráti körömben sokan kérdezgetik, hogy elmegyek-e egyszer hozzájuk aludni, de én ezeket általában kikerülöm. Meg azt is furcsállják, hogy én nem hívok át magamhoz senkit.

De azért, mert nem szeretem, ha vannak nálam, ez az én "privát szférám", illetve másnál meg kényelmetlenül érzem magam, nem szeretek nem otthon aludni.

(Ez csak a barátnőkkel van így, párkapcsolatnál más.)


Ettől rossz barát lennék? Ezen kívül sokat vagyok velük, eljárunk bulizni, beszélgetni, filmezni stb...

Csak egyszerűen nem szeretek másnál aludni, és nem szeretek magamhoz áthívni embereket...


2011. jún. 23. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vagy rossz barát! Én aludtam már barátnőmnél, az még tűrhető volt, jól szórakoztunk, csak a szülei előtt kényelmetlen volt. Itt is aludt már barátnőm, abban meg az ,,zavart" hogy nem csinálhatok semmi megszokott dolgot, amit ő nem szeretne :) Ne aggódj, ha sokat vagy velük, alapből nem gond ;) Mindenki másmilyen.
2011. jún. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyan miért lennél rossz barát? Ha ezt így elmondod nekik, és nem értik meg, akkor ez van, attól még napközben/bulikban együtt vagytok, nem kell aludni is együtt. Ettől még igazán jó barát vagy.
2011. jún. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

> Ettől rossz barát lennék?

Nem.

2011. jún. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én sem szeretek másnál aludni. a saját, megszokott kis ritmusomban szeretek ébredni, tenni-venni reggel. persze egy nyaralás az más téma, de 2 nap után ott is kicsit "elfáradok".


egy barátság alapja nem az együttalvás, hanem a közös élmények, értékrend, érdeklődési kör.

2011. jún. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ettől lenne barát valaki, nekem nem lenne egy barátom sem :) Pedig vannak. Pont így gondolom, mint te. El kell fogadni, hogy nem vagyunk egyformák.
2011. jún. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!