Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha pasi nagyon szereti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pasi nagyon szereti a csaját és életében szeretne lagzit is meg minden, akkor mennyi idő utan lehetséges, h felveti az eljegyzés kérdését?

Figyelt kérdés
2 honapja vagyunk együtt,én 20 pasim 27...szerintetek?hozzatennem,nagyon szerelmes és énis :D véleményeket szeretnék kapni...köszönöm
2009. márc. 29. 14:18
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
amugy meg annyit hozzatennék,hogy sok bennünk a közös...érdeklődési kör stb...és előre tervezget már,hogy nyaron hova megyünk stb meg majd jövőbeni gyerek kérdést is felvetette,szoval rengeteg dolgot tudunk már egymasrol stb
2009. márc. 29. 20:23
 12/16 anonim ***** válasza:

Már miért lenne gáz? Pasim, csaj,lagzi...ezek olyan szemantikailag árnyalt kifejezések, amik nem éppen a kérdésfeltevő sírig tartó szerelmének a bizonyítékai...

Kedves kérdező!

NAgy átlagban azt vettem észre, hogy kb ha az első érfordulóig nem kerülnek szóba ezek a témák (eljegyzés,összeköltözés, házasság, gyerek) akkor már nem is fognak.

2009. márc. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ez minden egyes kapcsolatban más. Van olyan, aki 5 év után sem veti fel ezt a témát, más pedig pár hónap után igen. Ennek sok oka lehet. Ez múlik a személyen és hogy milyennek ítéli meg a kapcsolatot. Ha nagyon biztos a dolgában, akkor előbb mondja, ha lát azért problémákat, amelyek elbizonytalanítják vagy pl. neki annyira nem fontos a házasság, akkor ez a téma olyan hamar nem fogja foglalkoztatni.


Nálunk már az első pár hónap alatt felmerült a házasság, mert mindketten láttuk, hogy működik a kapcsolat. 5 hónap után kérte meg a kezem a párom. Veled egy idős voltam ekkor, a párom meg ugyanannyi, mint a tiéd. 7 hónapra a megismerkedésünk után meg is házasodtunk, azóta is nagyon boldogok vagyok, már gyerekeink is születtek (de nem azért házasodtunk, mert jött a gyerek, az később volt).

2009. márc. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
utolso válaszolonak nagyon szépen köszönöm a választ
2009. márc. 31. 20:25
 15/16 anonim ***** válasza:

Az én párom 1 hónap után már célzott esküvőre, én akkor még nem mertem volna felelősséggel, 1 életre dönteni. Aztán 1 év után kérte meg a kezem, akkorra már teljes biztonsággal igent tudtam mondani. Azóta a férjem, és nagyon boldogok vagyunk.


Azt gondolom, hogy nemcsak a szerelmen múlik. Szeretet és kompromisszum. (Tehát el kell hogy szálljon a "lila köd", hogy az igazi önmagáért tudd szeretni.)

2009. ápr. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én nálam 5év a próbaidő. 22/F
2009. nov. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!