Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Kinek hogy történt az eljegyzé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hogy történt az eljegyzése? Mennyire volt kreatív a párotok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 18:23
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Én kísérőgyűrűt kaptam, nem karikát, fehérarany, nagy kővel, princess cut féle. Karikagyűrűt mi csak az esküvőn húzúnk fel. Akkor mi nem is vagyunk jegyesek?:))
2011. júl. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
67%

19:43 dehogynem, írtam, hogy nem mindenkinél szokás az eljegyzéses dolog.. De tapasztalatom szerint sokan szeretik hordani a karikagyűrűt a jegyesség alatt.


plz, kedves válaszolók, ezt kielemeztük, inkább a kérdésre feleljetek :)))

2011. júl. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
87%

A leánykérés az egy szokásos hétköznapi napon történt. Elmentünk a városba, hogy pénzt vegyünk ki az automatából és utána sétálgattunk fent mert venni akartam 1-2 dolgot, és arra volt az ékszer bolt is, megálltunk előtte és akkor tette fel a nagy kérdést, hogy "leszel a feleségem". Utána be is mentünk gyűrűket nézni. Akkor meg is vettük a kísérő gyűrűmet és rátaláltunk ott egy mintaként kitett karikagyűrűre és azt csináltattuk meg.

A hivatalos eljegyzés a jövő hónapban lesz. Remélem jól fog sikerülni. Nagyon várjuk már!


Ja és szerintem az eljegyzés is valamelyest leánykérés, mert ott a fiú elkéri az apjától a lány kezét.


21 éves menyasszony

2011. júl. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 ava87 ***** válasza:
100%
Felhívott, hogy egy óra múlva legyek itt és itt, mert valami nagyon fontosat akar mondani. De ezt valami utánozhatatlan, síron túli hangon volt képes mondani a telefonba, én komolyan azt hittem, hogy valami katasztrófa történt, vagy fog történni (amúgy nem állt szándékában rám hozni a frászt, csak asszem eléggé izgult, hogy mit fogok mondani). Odamentem - tök beparázva -, ráadásul az egész tér tele volt emberekkel, tekintve, hogy ez Karácsony előtt 4 nappal volt, és ilyen kis kirakodóvásár volt, meg csupa dísz minden, még gondoltam is, hogy szuper lesz, ha itt akar velem valami rémséges hírt közölni. Na, szóval már ott várt rám, megállt velem szemben, elővett egy gyűrűt, és megkérdezte, hogy hozzámennék-e feleségül akár most azonnal :) Huhh, hát én egy pillanatig nem kaptam szikrát, aztán persze igent mondtam :) Mondjuk a "most azonnal" az két hónappal későbbet jelentett, természetesen nem aznap házasodtunk össze :)
2011. júl. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Baromi egyszerű, mi is egyszerű emberek vagyunk. Már évek óta együtt éltünk, így nem volt kérdés, hogy összeházasodunk. Csak hát ugye lakva ismerszik meg az ember :)


Szépen elmentünk, megvettük a gyűrűket, majd eltettük. Karácsony előtt elővettük, majd a családi összeröffenésen (szüleink és testvéreink) szépen bejelentettük, hogy ásó kapa. Ennyi. Nem volt külön felesleges felhajtás, ebéd, virág mittudomén szalonmázas amerikais cukormázas túllihegés :)

2011. júl. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:51


Ez gyönyörű!!! A Gyk-n már láttam,hogy valahova beillesztetted ezeket,nagyon szerencsés vagy. :)

A többieké is jó,végülis mindegy,hogy és hol történik,azt hiszem,hogy ez a pillanat felejthetetlen mindenkinek. :)

Engem a párom meló közben kért meg.Csemege pultosként dolgoztam egy Cba-ban,és amikor ép nem kért tőlem senki semmit,akkor letérdelt és kinyitotta a dobozt,és feltette a nagy kérdést...olyan zavarban voltam,hogy legszívesebben párizsit tettem volna az arcom elé,úgy elpirultam és vigyorogtam,mint a vadalma.A vásárlók meg ott ámultak,meg mondták ,hogy mondjak igent.Egy néni elsírta magát. :DDDD

2011. júl. 12. 21:34
 17/25 anonim válasza:
100%

Apa anyáának a családi szilveszterkor kérte meg a kezéét :)

anya nagyon boldog volt :))

2011. júl. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
56%

vasárnap voltam balatonszéplakon, és egy repülő húzott egy feliratot: HELGA LÉGY A FELESÉGEM! szöveggel...hát, irigyeltem a menyasszony...:)

mondjuk biztos nem kis pénz volt...:)

2011. júl. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
Annyi a különbség, hogy a leánykérés az nem megszervezett, és csak ketten vagytok ott. Ezt szokták meglepiből. Az eljegyzés meg már családi esemény. (a kető között szokták a szülőktől elkérni a leányt.) Nálunk eljegyzést nem volt. A lánykérésnél jó, ha a lány tényleg nagyon meglepődik, mégha valamennyire már számít is rá. Egy jó meglepi nagyon hatásos és örök életre szép emlék lesz.
2011. júl. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Én ugyan a pár férfitagja lennék, de gondolom, nem baj, ha válaszolok. 2010. július 15-én beültünk az autóba és elindultunk. Noszvajon kötöttünk ki, szép hegyvidék. Elkezdtünk túrázni, bejártunk ungot-berket, míg végül megtaláltam a "megfelelő helyszínt". :-) Gyönyörű kilátás, mögöttünk fák, alattunk sziklák. Ott, fent a világ tetején, miközben a telefonomról halkan egy Edda-szám szólt, letérdeltem és (elég összefüggéstelenül szerintem - szerinte aranyos voltam) megkérdeztem, lenne-e a feleségem. Ennek pontosan ma van 1 éve, most újra itt vagyunk,felkerestük a helyet és most várom, hogy mikor ébred fel, mert a születésnapunk is a mai napon van... :-) Hát, valahogy így történt. Üdv! :-))
2011. júl. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!