Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Kinek hogy történt az eljegyzé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hogy történt az eljegyzése? Mennyire volt kreatív a párotok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 18:23
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
100%
Nekem tavaly májusban kérte meg a párom a kezem. Előző este csak annyit mondott, hogy készüljek el reggel időben, mert jön értem, és elvisz valahová. Fogalmam sem volt, hogy hová megyünk, még a vonatra is úgy szálltam fel vele, hogy azt sem tudtam, hogy hol szállunk le. Egy csodálatos napot töltöttünk el Tokajon, túráztunk, várost néztünk..., majd a nap végén a Tisza partján sétáltunk, és egyszercsak letérdelt elém, s remegő hanggal megkérte a kezemet! Nagyon aranyos volt, és emlékezetes! Akkor egy aranyláncot kaptam tőle medállal. A karikagyűrűt ezután együtt választottuk ki és tavaly júliusban tartottuk meg a családi körben az eljegyzést. Jövő év júliusában pedig összeházasodunk! :)
2011. júl. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
100%

Az én Drágám abszolút nem volt kreatív, a klasszikust választotta, de nekem felért a csillagos éggel!2008.04. ismerkedtünk meg a párommal.Interneten keresztül. Nem vettem komolyan, internetes ismerkedés... Azon kaptam magam 2.-3. nap, hogy hajnali 4-ig beszélgettünk, már alig láttam a monitort:). Vibrált körülöttem a levegő, pedig személyesen akkor még nem is ismertem. Annyira izgalmas volt ez a kis játék, hogy 2 hétig húztuk a személyes talit. 3 hónappal később külföldre mentem Apuékkal nyaralni, de mikor a nyaralás le lett foglaltatva, Ő még nem volt az életemben, és neki is kényelmetlen lett volna egy családi nyaralás 3 hónap után, így Ő nem jött velem. Kikapcsolódni mentem, de kész kínszenvedés volt, alig vártam, hogy hazaérjünk. Reggel 6-ra értünk a városunkba kocsival, letusoltam és kocsiba ültem ( nem egy városban laktunk), rohantam hozzá. A nagy örömben észre vettem, hogy ideges, leültünk az ágy szélére és elkezdte: Van valami amit kérdezni szeretnék.... Az hittem 3 hónap kapcsolat után ez a két hét távollét meggyengítette az érzéseit és szakítani akar. Már teljesen kész voltam, mire kimondta, hogy : Leszel a feleségem?:)))

Ez három éve volt, azóta van egy gyönyörű kislányunk, és most tartok a legizgalmasabb részénél a szervezésnek, augusztus 27-én lesz az esküvőnk. Szerelem volt első billentyű nyomásra...:)

2011. júl. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
100%
hát nekem még nem volt ilyen esemény az életemben, de a suliban, ahova járok, van egy tanárnő, akit tanítási időben kértek meg. Amikor hétfőn első órán ülünk, tűzoltóautó szirénáját halljuk, ami bejön az udvarra. A hosszú létrát a 2. emelet egyik ablakához tolták, ahol épp a tnőnek volt órája, a férfi felmászott és megkérte a kezét az egész iskola szeme láttára:D
2011. júl. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 ava87 ***** válasza:
Utolsó, na ez aztán tényleg kreatív :)))
2011. júl. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Aranyos történetek :)
2011. júl. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!