Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Manapság lett egyre jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság lett egyre jobban "divat" az eljegyzés? Vagy most vagyok abban a korosztályban, ahol az érett kapcsolatok továbblépnek erre a szintre?

Figyelt kérdés

Itt most arra gondolok, hogy pl. pár évvel (3-4) ezelőtt is ennyire felkapott dolog volt az eljegyzés? Vagy csak akkor még fiatalabb voltam, és nem foglalkoztam evvel a témával? Vagy tényleg egyre gyakoribb az eljegyzés, mert a mai fiatalok nem érzik a komolyságát? És úgy gondolják, hogy akkor jegyezzük el egymást, és ha nem megy, akkor meg simán visszaadják a gyűrűt? Ez csak most van igy, vagy régen is igy volt?


Bocs, ha hosszú voltam. Remélem értitek a kérdésemet.

24/L


2009. ápr. 4. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak most léptél abba a korba, mert ez régebben is így volt, mint most.
2009. ápr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pontosan, ahogy az első írja!

21/L vagyok, de én is veszem észre, hogy az egykori (3 éve még) osztálytársaim sorra szülnek, ill. eljegyezték őket, hanem már férjhez is mentek. Ennek ez a rendje, felnövünk lassanként mi is ehhez a feladathoz :) Csak idő kérdése, és a párunké :)

Remélem érthető voltam! Üdv

2009. ápr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Eljegyzés téren nem tudom, mi a helyzet. De én 24 éves vagyok és a korosztályom kb. alig 1%-a házas, fiúk pedig egyáltalán nincsenek köztük. Nekem nyáron lesz az esküvőm és nem tartom korainak. Ennyire kitolódott az esküvő, vagy már nem is divat? Olyan fura, nem tudom, miért van így. De úgylátom te tapasztalod az ellenkezőjét. Az eljegyzésekből általában nem lesz esküvő? Ezt írod? Akkor az tényleg komolytalanság a párok részéről
2009. ápr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem igen korai még ebben a korban. Nagyot változott a világ, az ember 24 évesen még egyetemre jár, munkát keres, karriert épít. Férjhez menni ráérni később is. Az én környezetemben 32 évesen házasodnak az emberek, és én is ezt tervezem. Eljegyzést is csak 28 évesen akarok, utána 4 év együtt élés és ha ez meg van akkor esküvő és gyerekek. Nem tudom hova siet mindenki, én pl 1000% biztos vagyok benne, hogy 25 évesen ugyanilyen éretlen lennék egy házasságra mint most. Persze nem vagyunk egyformák. Ha valaki 21 évesen érettnek érzi magát azzal sincs semmi baj, de szerintem iszonyú korai. A nagymamám 18 évesen szült, én akkoriban még barbi babáztam. Lehet hgy én vagyok csak ilyen későn érő, de a világ is nagyot fordult.
2009. máj. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!