Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 15 éves korunk óta járunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves korunk óta járunk, most 19 évesek vagyunk. Korai lenne az eljegyzés?

Figyelt kérdés
Én vagyok a lány.
2011. szept. 19. 23:15
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
42%
nem
2011. szept. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha így állsz hozzá, akkor igen. Akkor lesz ideális, ha nem fogsz már azon agyalni, hogy korai-e, hanem gondolkodás nélkül igent mondasz, mikor megkéri a kezed.
2011. szept. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
46%
a nejem 17.5 volt mikor össze jöttünk 19 évesen szülte az első fiúnkat ja én 28 voltam ez volt 12 éve! na szerinted korai az eljegyzés?!
2011. szept. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Még nem kérte meg a kezem de én már szeretném, aztán pedig összeköltözni (az utóbbit jobban, de sajnos nem lenne hol laknunk, szülőknél kizárt) Csak kíváncsi voltam a véleményekre.
2011. szept. 19. 23:43
 5/34 A kérdező kommentje:
Egyáltalán kedves 3.ik. Örülök nektek! Sok boldogságot továbbra is.
2011. szept. 19. 23:46
 6/34 anonim ***** válasza:
58%

az első komoly pasiddal akarnád leélni az életedet?

miért filózol az eljegyzésen, ha még meg sem kérte a kezed?

előbb költözzetek össze, aztán gondolkodj ilyenen.

2011. szept. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
21%
háááát végül is már nagykorúak vagytok, de én 20 előtt nem nagyon ajánlanám
2011. szept. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
72%
elso komoly kapcsolatban meg korai na meg 19 evesen is.szinte meg gyerekek vagytok.
2011. szept. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
22%

Na igen itt a nagy kérdés nem az együtt töltött idő mennyisége hanem a "minősége".

Tini szerelem jó eséllyel első pasi.

Biztos vele akarod leélni az életedet, amikor még mást ki se próbáltál?

És ami még lényeges, biztos, hogy a párod is veled fogja leélni az életét így? Mert ugye te bármennyire akard itt a másik emberen is csúszhat a dolog.


Tapasztalataim alapján nem vagyok híve a túl fiatalon köttetett házasságoknak, mert a kornál fogva az ember nincs birtokában egyes személyiség problémák felismerésében és megértésében.

Valamint nem vagyok híve az első kapcsolatból született házasságoknak se mert ezt is a tapasztalatlan döntés nagyon korán jó eséllyel tönkre teszi.


Sajnálom, te most tuti boldog vagy, de várj még ezzel és házasság előtt egy időre költözzetek össze próbaként.

2011. szept. 20. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
31%

"... a nejem 17.5 volt mikor össze jöttünk 19 évesen szülte az első fiúnkat ja én 28 voltam ez volt 12 éve! na szerinted korai az eljegyzés?!..."


Azért még a summázással várjunk egy 10 évet még.

Sok nő úgy 30-40 között gondolkozik el azon, hogy talán még nem késő váltani. Nagyjából ekkor múlik el a korkülönbség varázsa is és már nem a tapasztalt férfit látja hanem a hanyatló, kopaszodó elhízott mogorvát.

2011. szept. 20. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!