Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha egy férfi eljegyez egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi eljegyez egy nőt, akkor saját magának is vesz egy gyűrűt? Vagy gyűrűje csak a nőnek lesz?

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 13:14
1 2 3
 21/27 andimamma válasza:
100%
Persze erre én is gondoltam, sajnos talán több házasság szakad félbe, mint megmarad holtomiglan..., de azért mégiscsak erősebb kötelék, mint az eljegyzés. Utóbbira biztos nincs statisztika, de nem egy igazi fogadalom, hanem inkább szándék, és a szándékot jelezzük, ehhez pedig még sok a fogadalmi gyűrű. Amúgy mindezt ma gondoltam ki, mikor olvastam a kérdést és a rá adott válaszokat, korábban és is a karikagyűrűs verzióra szavaztam volna. Most értettem meg, hogy mi a ráció a másikban, és nem ragaszkodom görcsösen a hagyományokhoz, ha ésszerűbbnek tűnik a másik vezrió. De a Valentin napot továbbra sem díjazom:-)
2011. okt. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:

Szia!


engem a szülinapomon kért meg a párom (2 hete) és ezüst karika gyűrű van mindkettőnknek és majd az esküvői arany lesz.Így mind kettőnknek egyforma van és lesz és szerintem így a jó.Nővéremnek pedig az arany karikát húzták eljegyzéskor a balra majd esküvőn a jobbra,szerintem az is egy jó megoldás.

2011. okt. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
A férfi a Nőt kapja meg, nem a gyűrűt!
2011. okt. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
49%

Én erről úgy gondolkodom, hogy nem vagyok már kisgyerek, hogy meglepikért reszkessek. És ha csak a nő kap gyűrűt, akkor a férfi kimarad az egészből? Kettőjükről szól, akkor miért csak az egyiken jelenik meg a "jel"??

Ezek miatt én annak vagyok a híve, amit itt már írt valaki, hogy együtt kinézzük a karikagyűrűt, és majd a Párom szervírozza, "váratlanul". :)

Ezt azért tartom jónak, mert így olyan gyűrűt hordok jóesetben életem végéig, ami tetszik és nem szórtunk ki az ablakon egy adag pénzt 2 féle gyűrűre.

Szerintem az eljegyzés a házasság szándékának felvállalása és nem arról szól, hogy az a menőcsaj, akit előbb megkértek és jóól meglepte a vőlegény...

Meglepi szülinapra is lehet, de ez jóval komolyabb döntésről szól.

23N

2011. okt. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
én is úgy gondolom hogy a férfin is látszódjon már hogy vőlegény, ne csak a nő legyen "megbélyegezve"
2011. okt. 5. 19:15
 26/27 anonim válasza:
49%
Én még nem voltam eljegyezve, de én a két karikagyűrűs verzióra szavazok. Azt soha nem értettem, hogy miért kell házasságkötéskor bal kézről jobbra húzni a gyűrűt. Mi van akkor, ha nem ugyanakkora az ujj körmérete? Nekem a bal kezem gyűrűsujjára való gyűrű nem jó a jobb gyűrűsujjamra... A filmekben láttam, hogy köves gyűrűt mutogat a nő a barátnőinek, miután eljegyezte a párja. Nem értem? Ott a "férjtelen" nők nem vehetnek maguknak gyűrűt? Vagy kaphatnak ajándékba?
2011. okt. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 alfonz64 ***** válasza:
45%
Azt mutogatja hogy milyen nagy gyémánt van benne. Meg a nők szeretik ha irigykednek rá.
2011. okt. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!