Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen kompromisszumokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kompromisszumokat hoztatok/hoznátok szerelmetekért?

Figyelt kérdés

Mindenképp komoly, több éves kapcsolatokra gondolok, akár eljegyzéssel, esküvővel.


A vőlegényem szerint semmit nem kell változnia és feladnia miattam. Mert ha nem szeretem úgy, ahogy van, akkor nem is szeretem igazán.


Ti hoztatok áldozatokat, mondtatok le kedvelt dolgokról a másik miatt?


2011. nov. 21. 18:48
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam, nem a lányt tartom a hibásnak.

Szerintetek nem szeret eléggé, ha nem hajlandó ezeket a dolgokat lecsökkenteni miattam?

Vagy tényleg nem szabad ezekbe a dolgokba beleszólni?

2011. nov. 21. 21:24
 12/22 anonim ***** válasza:
Tiltással rosszabb lesz,az meg már rég rossz ha a lánnyal jobban megtudja beszélni a dolgokat,amit veled kéne,mert te vagy a társa elvileg,ne sértődj meg de szerintem te hamarosan ejtve leszel.
2011. nov. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
És még annyi hogy valószinű nem oknélkül jött a képbe a lány se ,a párod tudta valószinű hogy veled ezeket nem teheti meg (buli stb)ergó keresett egy személyt akivel igen.
2011. nov. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Le kéne csökkentenie normàl körülmények között egy jò pàrkapcsolatban.

De vagy szétszívta az agyàt (vagy akàr màs jellegű is van már a dologban), vagy màr nem áll a legstabilabb lábon a kapcsolatotok. Nem lenne szabad semmibe vennie téged. Vmivel ki kéne zökkentened, hogy észhez térjen.

2011. nov. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Jajj szegény:S:S


Mi másfél éve vagyunk együtt a barátommal, leszoktam érte a cigiről, kevesebbet bulizom és iszom, és reggelit csinálok reggelente.


Az ő álláspontja is az, hogy nem akar változni senki kedvéért, de már nem rágja a körmét és rendesebben öltözködik és a haját is meghagyja hosszabbra.


Szerintem is mind két félnek kell csiszolódnia a másikhoz.

Nem azt kéne mondani, hogy hanyagolja a lányt, hanem, hogy ne igyon vele annyit, és ne füvezzen.


Ha engem kérnének rá, hogy szakítsam meg a kapcsolatot az egyik barátnőmmel, "vagy ő vagy én" alapon, akkor biztos, hogy a barátom hagynám el, mert ő kért tőlem ilyet. Aki szeret, ilyet nem kér, csak elmondja, hogy miért rossz neki ez meg ez, és ha szereted te építed le azt, ami zavarja minimális szintre.

2011. nov. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ja és ne hagyd már magad a vitákban!! Mi az, hogy szívességet tett azzal, hogy kiemelt Magyarországról? A barátaidat és a családodat adtad fel érte, ezt nehogymár csak úgy elfelejtsd!
2011. nov. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom hany evesek vagytok, de ahogy felno az ember rajon,hogy nem a baratok az elsok. Hanem igenis a csalad. En kertem olyasmit a ferjemtol, hogy ne legyen annyit a haverjaival kozel 30evesen, ha emiatt engem elhagyott volna, az ot minosietette volna. Ehelyett elnezest kert,es belatta, hogy igen, azert 30evesen minimalisra kell csokkenteni az ilyesmit. Nem a szobaban kell ulnie veled, de azert van egy hatar, amit felnottek mar nem lepnek tul.
2011. nov. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ugyan ez vonatkozik az "imadlak" es hasonlo szavakra. Ezt max tinikent hangoztatjak az emberek jobb esetben, illetve, ha valakit tenyleg ilyen melyen szeretnek. Viszont en nem hiszek a ferfi-no baratsagban.
2011. nov. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

pl. jövőben nem megyek nappali mesterire, hogy vele lehessek. Ez nagyon meghatározza mindkettőnk életét, főleg az enyémet. Nekem fontos amit tanulok,de 3 év távkapcsolat (plusz 2 év mindennapos kapcs.) után "többre" vágyom, a közelségére.

Cserébe minden hétvégén, vagy nagyrészt velem jön a kurzusaimra (messze lesz a város, egyedül nem merek menni).


Mi mindenben kompromisszumokat kötök, hol egyikünk, hol másikunk enged...

Én nem tudnék olyan kapcsolatban élni ahol nincsenek kompromisszumok...

2011. nov. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
*kötünk
2011. nov. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!