Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen kompromisszumokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kompromisszumokat hoztatok/hoznátok szerelmetekért?

Figyelt kérdés

Mindenképp komoly, több éves kapcsolatokra gondolok, akár eljegyzéssel, esküvővel.


A vőlegényem szerint semmit nem kell változnia és feladnia miattam. Mert ha nem szeretem úgy, ahogy van, akkor nem is szeretem igazán.


Ti hoztatok áldozatokat, mondtatok le kedvelt dolgokról a másik miatt?


2011. nov. 21. 18:48
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Hát most kaptam tőle egy igéretet egy kompromisszumra. Meglátjuk betartja-e.

De utolsó én is úgy gondolom, hogy egy hosszútávú kapcsolatban elkerülhetetlenek a kisebb-nagyobb lemondások.. De mondjuk nehéz meghatározni miről kell lemondani és miről nem.

2011. nov. 22. 22:17
 22/22 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Véleményem szerint a kompromisszum-képtelen emberek túlságosan szeretik magukat ahhoz, hogy engedjenek a másik érdekében (vagy közös érdek esetén).

A páromnak is volt egy időszaka amikor azt hitte csak az Ő elképzelései kell teljesüljenek, legalábbis mindegy, hogy az enyémmel közben mi van. (pl. kijelentette, hogy szakít ha nem megyünk ugyanabba a városba egyetemre- persze a tényleges döntés pillanatában máshogy gondolta már ő is). Ebben pedig amit most kötöttünk benne van az, hogy egyikünknek engednie kell, hiszen hanem még újabb 2 év távkapcsolat vár ránk. Azért 23 évesen már mást várok az élettől, elég volt ez a 3 év így ahogy. És ezért valamelyikünknek áldozatot kell hoznia, annak akinek kisebb az áldozat...valóban nehéz dolog...

Kívánom, hogy dülőre jussatok, mert ha nem, nem jósolok túl nagy jövőt a kapcsolatotoknak...


Üdv:)

2011. nov. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!