Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit jelent a "mindennek eljön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a "mindennek eljön az ideje"?! Férfiak válaszára is kíváncsi vagyok! Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Párommal nemrég beszéltünk az eljegyzésről, hogy majd lassan meg kellene ejtenünk, de mikor rákérdeztem, hogy kb. mennyi időt várjunk azt mondta rá, hogy majd eljön annak is az ideje. Nem tudom, hogy hozzam fel egyáltalán ismét az eljegyzés témát?

Mert nem szeretném, hogy úgy érezze ráerőltetem a dolgokat mert nem és tudom jól, hogy meglepetésnek szánja.

És a kijelentés után amit mondott jött a furcsa mosoly, ami nála azt jelenti, hogy már töri a fejét valamin. Így nem tudom hova rakni a dolgokat.

Normális válaszokat várok csak!


2011. máj. 17. 16:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ne hozd fel megint, az tényleg olyan mintha erőltetnéd. Egyszerűen csak várd ki, nyugiban. : )
2011. máj. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 hot_kiss ***** válasza:
73%

"jött a furcsa mosoly, ami nála azt jelenti, hogy már töri a fejét valamin"

Akkor miért parázol? (: Ha észreveszed rajta, hogy alakít valamit a háttérben és meglepetésnek szánja, akkor csak várj.

2011. máj. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Jó esetben valóban gondolkodik rajta és konkrét elképzelése van és meglepni akar. Ilyen esetben idegesítőleg hathat egy sürgetés.


Rossz esetben nem biztos, hogy veled tervez és csak hiteget, húzza az időt, amíg nem talál jobb csajt. Ez esetben pedig a sürgetésbe könnyen belemagyarázhatja a szakítás okát.


Szóval semmiképp sem jó a sürgetés, az őszinte beszélgetés egy kapcsolatban viszont alap. Ne az eljegyzést és a mulatságot említsd, hanem beszéld meg vele, hogy számíthatsz-e rá egész életedben, vagy hogy is álltok akkor. Mert ha erre nem tudja elmondani az elképzelését, akkor ott bajok vannak. És jobb az időpazarlás helyett új fickó után nézni.

2011. máj. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Nincs annál rosszabb, mint amikor egy nő azzal nyaggatja a párját, hogy mikor jegyzi már el, mikor lesz esküvő. Majd lesz, amikor megkér.
2011. máj. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen vàrd meg, amig "mindennek eljön az ideje", amely azt jelenti, hogy valamilyen ok miatt még nem érkezett el az ideje. Nyugi!
2011. máj. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogy Ő velem akarja leélni az életét és fordítva is. Ő hozta fel elsőnek az esküvő témát is, hogy hány vendéget szeretnék hívni és, hogy kicsi vagy nagy lagzit. Ilyen téren soha nem akartam én rákérdezni elsőnek mert jól tudom, hogy a pasik nem szeretik ha noszogatják és náluk ez nehezebben megy, így kivártam, hogy ő hozza fel a témát.
2011. máj. 17. 16:30
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
De akkor mi értelme a kérdésnek? Tudod pontosan mit akar, tehát nem értem.
2011. máj. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Akkor biztos a szomszédasszonynak most lesz az esküvője, és be van sózva a kérdező. :-)
2011. máj. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Senkinek nem lesz esküvője akiket ismerünk. :) Olyanokról sem tudok akiket csak látásból ismerek.
2011. máj. 17. 16:49
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonlót mondott a párom hétvégén. Mondjuk én pontosan tudom, hogy most miért nem akarja...

A beszélgetés nálunk úgy ért véget, hogy pontosan tudja a hol és a mikort és ha fejre állok se változtat rajta:D és el sem árulja, akármennyire szeretném...:-S:D

2011. máj. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!