Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért ítélik el sokan azt aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el sokan azt aki korán akar házasodni?

Figyelt kérdés

Sokan hurrognak itt, ha valaki huszonévei elején eljegyzést tart, ne adj Ég esküvőt. Ezek a kérdezők rendszeresen le vannak hurrogva és olyan "dögöljön meg a szomszéd tehene is" válaszokat adnak, hogy nem is jó róla beszélni.

A korai házasságot egyenlővé teszik a válással, pedig válni 30 felett házasulandók is válnak legalább annyian, ha nem többen...


Persze ha valaki huszonévei elején még nem tudja mit akar, bulizik, hetente más pasassal van akkor az a baj, mekkora egy szégyen...

Akkor hogy is van ez?


Én 21 éves vagyok, 4,5 éve vagyunk együtt a párommal, aki 22 éves. Persze mi is folyton megkapjuk, hogy "miért nem élünk". De nem értem kinek mi az élet? Én élek a párom mellett köszönöm és nagyobbra becsülöm magam, mint azok, akik hetente mással vannak és nincs semmi jövő képük. És igen szeretnénk eljegyzést, talán idén...persze háborog a tenger, az irigyek előbújnak, mint szokás...

Persze nem mindenki...


Csak nem értem kinek mi köze van...


2012. jan. 5. 12:53
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
50%

13:59


Akkor az egész életünk kóstolgatásról szólna.. Mindig lesznek új fajta, finomabbnál finomabb fagyik..

2012. jan. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:
20. köszönöm szépen:)
2012. jan. 5. 14:58
 23/46 anonim ***** válasza:
49%
#21: csakhogy itt választék sincs. Nincs összehasonlítási alapja, nem érted?
2012. jan. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:

Látom tényleg nem értetted meg amit írtam:) na nem baj...te fújjad, hogy nincs összehasonlítási alapom...



Tudod, egyetemet is egyet végeztem (mármint egy szakot) és tudom, hogy ez ami érdekel...Lehet abból is kellett volna legalább három...

2012. jan. 5. 15:07
 25/46 anonim ***** válasza:
67%

Drága "imadlakemese", és áruld már el, de komolyan, miért zavar Téged az, ha ez a lány meg a párja nem "kefélnek végig" egy fél kerületre való különböző partnert?


Én sem úgy csináltam, ahogy ők, a magam életét tekintve utólag úgy látom, jól volt minden, ahogy volt. De ha 21 évesen 4,5 éve együtt lettem volna valakivel, és harmónia

és szerelem-szeretet töretlen, vélhetően én is úgy álltam volna hozzá a dologhoz.

100-200 éve jóformán mindenki szűzen ment férjhez, egyetlen férfival feküdt le, és az akkori házasságok sem jobbak, sem rosszabbak nem voltak a maiaknál. Válás nyilván nem azért nem volt, mert mind boldogok voltak, de nem is erről van szó. Hanem hogy akkor is voltak, akik boldogan megöregedtek együtt, meg ma is vannak. És azt hiszem, a két szám kb. azonos lehet, csak épp ma akik nem boldogok együtt, elválnak.

2012. jan. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
48%

"miért zavar Téged az, ha ez a lány meg a párja nem "kefélnek végig" egy fél kerületre való különböző partnert" - idézd azt a kommentemet, ahol ilyet írtam. Elég, ha ehhez hasonló! IDÉZD!


A 2. részéhez: sőt, az araboknál még most is kuss van a nőknek, és krumplis zsákban járatják őket, amellyel szignifikáns többségük elégedett is. Csakhogy ez a világ felvilágosultabb részén komoly jogsértésnek minősül, hozzátenném, hogy nagyon helyesen.


Tehát rendkívül primkó a példád, mivel azok a házasságok a tudatlanság, elnyomás, műveletlenség, kiszolgáltatottság miatt működhetnek. Arról nem beszélve, hogy legtöbbjük érdek/kényszerházasság volt. Te honnan tudod, hogy akkor boldogok voltak-e azok a nők, akik ilyen házasságban éltek? Még szavazati joguk sem volt, te nagyon okos.

2012. jan. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
32%
működhetnek = működhettek
2012. jan. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
50%
Hát igen, a szavazójog minden nő álma, és bent van a boldogsághoz szükséges öt legfontosabb tényező közt. Igazad van.
2012. jan. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
64%
A hozzászólás lényegét sikerült megragadnod, gratulálok! :)
2012. jan. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:

imádlakemese, te tényleg nem tudod elképzelni, hogy valaki egyetlen emberrel is lehet boldog?


Te nem voltál az, vagy Neked nem úgy alakult, de miért nem lehet elképzelni azt, hogy esetleg valakinek ez is összejöhet. Nem mondom, hogy mindenkinek, de van akinél működik. Miért annyira hihetetlen? És én vagyok a korlátolt....:-S



(Hogy csak egy pl-t említsek a párom szülei 17 éves koruk óta ismerik egymást és mai napig, ha együtt táncolnak és egymásra néznek elolvadok. Nem csalták meg egymást, boldogok. Lehet, hogy ők is az űrből jöttek...)

2012. jan. 5. 15:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!