Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan zajlik egy eljegyzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zajlik egy eljegyzés és egy esküvő gyűrűk szempontjából?

Figyelt kérdés
Jól tudom, hogy eljegyzésre valami gyöngyös gyűrű kell?Ezt hívják kísérő gyűrűnek is?
2012. jan. 5. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen az a kísérő gyűrű!

Nálunk úgy volt hogy másfél éve a párom az évfordulónkon megkérte a kezem.(a kísérő gyűrűvel)

Most pedig februárban a szülinapunkon tervezzük hogy felhúzzuk a karikagyűrűt.De nem szeretnénk nagy felhajtást,azt tartogatjuk a lagzira. Ja és jövő augusztusban lesz az esküvőnk.:)

2012. jan. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen ez a kísérő gyűrű,és úgy zajlik ahogy akarod nekem pl úgy volt hogy a párom bekopogott hozzánk anyu nyitott ajtót és kiabált ezt látnod kell öltöny nyakkendő volt rajta belépet és feltette a kérdést :)izgalmában a válaszom elött felhúzta a gyűrűt az ujjamra.esküvő még nem volt de csak szűk családi kört akarunk mert több pénz marad a nászútra
2012. jan. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem jegygyűrűvel kérte meg a párom a kezem, plusz kaptam hozzá egy köves gyűrűt is. Ez után ő is viselte a jegygyűrűt méghozzá a bal gyűrűs ujján egészen az esküvőig amikor átkerült a jobb gyűrűs ujjra a gyűrű.
2012. jan. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 freddy20 válasza:

Nem pont gyöngyös,de az is jól mutat.Én például egy kis gyémántköves gyűrűt húztam életem nőjének az ujjára.

Tavaly pedig megvettük a karikagyűrűket.Idén júliusban pedig összeházasodunk.

2012. jan. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Eljegyzésen köves gyűrűt (kísérőgyűrűt) kaptam a férjemtől, azt hordtam egészen az esküvőig. Megcsinlátattuk a karikagyűrűket is, de azt csak esküvő óta hordjuk, pontosabban csak én hordom mindig, a férjem a munkája miatt nem tudja hordani hétköznapokon...
2012. jan. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, és mindenkinek sok boldogságot kívánok :)
2012. jan. 8. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!