Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzés mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzés mennyi idő után aktuális?

Figyelt kérdés
úgyértem hány év, hónap együttjárás után
2012. febr. 14. 10:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ki mikor érzi a kapcsolatot érettnek rá. Ismerek olyat, akik 2 hónap után eljegyezték egymást, de olyat is, akit 4 év után jegyzett el a párja.
2012. febr. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
csak azért mert van olyan ismerősöm aki kb 1 hét hét után eljegyezte a nőjét
2012. febr. 14. 10:48
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
olyan nincs,ez csak egy hülye duma hogy aki 2 év után nem jegyzi el a másikat az nem akarja feleségül venni.ismerek olyat aki 7 év után jegyezte el és azóta eltelt még 3 év és jól megvannak.szóval amikor készen álltok rá mind ketten.
2012. febr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
nem kellene ezt idő intervallumokba mérni,teljesen felesleges.amikor nektek jó és úgy érzitek.ennyi
2012. febr. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%

Az eljegyzest akkor erdemes megtartani, amikor mar tenylegesen keszultok az eskuvore.

Eleg gagyi, amikor emberek csak azert jegyzik el egymast, hogy komolyabbnak tunjon a kapcsolatok, aztan meg evekig nem tortenik semmi.

İsmerek egy lanyt, akit 6 eve jegyeztek el. 6 ev utan mar az jon inkabb le, hogy komolytalan az eljegyzes, nem is igazan akarnak eskuvot.

Legtobbszor csak azert van eljegyzes, hogy a fiu egy kixsit elhallgatassa a lanyt. Egyebkent semmi jelentosege az eljegyzesnek. Foleg a ferfiaknak nem jelent semmit.

2012. febr. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
Az esküvő előtt. Amúgy nekem is van olyan házaspár ismerősöm, akik egy hét után eljegyezték egymást. Három hónap után összeházasodtak. Ennek húsz éve, és boldogok együtt.
2012. febr. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Ez változó, de szerintem mindenképpen akkor érdemes, amikor már az esküvőt is tervezgetik. Tehát nem hosszú évekkel előtte tanácsos. Az, hogy vki egy hét után jegyez el vkit, abszurd. Még nem ismerheti annyi ideje, hogy kiismerje és biztosra tudja, hogy vele akarja leélni az életét. Ez csak fellángolás lehet, de hamar elmúlhat. Persze előttem írták, hogy volt ilyen szerencsés pár, hát nem kizárt, de nagyon kicsi rá az esély.
2012. febr. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
hát igen főleg hogy társkeresőn ismerkedtek meg és szinte egyből eljegyezték egymást.
2012. febr. 14. 11:27
 9/15 anonim ***** válasza:
50%

Reméljük, hogy boldogok lesznek és még ha elhamarkodott is, megbirkòznak majd a dolgokkal...

Engem 1 hònap utàn jegyzett el a férjem, de kicsit màs szitu volt, mi 7 évig legjobb baràtok voltunk, nyitott könyv voltunk egymàsnak.

2012. febr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

Megértem a kérdésed, kérdező, ilyenkor Valentin-nap, amikor a legtöbb eljegyzés történik, az ember úgy érzi, kimarad belőle.

Én is irigyeltem a munkahelyemen dicsekvő libát, hogy juj, 2 hónap után eljegyezték! Párom legyintett: "addig is tart!" És tényleg, már nincs együtt a sráccal. Egy jól működő kapcsolat, ahol mindkét fél komolyan gondolkodik, és fontosnak tartja a házasságot, előbb-utóbb megérik rá.

2012. febr. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!