Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek is rossz döntés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is rossz döntés lenne hozzámenni egy főiskolás lánynak egy szakközép iskolás fiúhoz?

Figyelt kérdés
Eddig minden rendben van a kapcsolatunkkal, de félek attól, hogy idővel túl nagy lesz köztünk a külömbség, mert mindketten más körökben forgulódunk majd. Kérlek ne írjátok azt, hogy ha felmerült bennem a kérdés, már régen rossz. Én csak egyszerüen előrelátó vagyok. És ne értsetek fére, itt nem az iskoláról van szó. Tudom, hogy egy főiskolás is lehet sík hülye, nem azon múlik. Csak kíváncsi vagyok van-e valakinek valami tapasztalata, hogy működik egy ilyen kapcsolat évekkel később. Akkor is ugyan olyan jól kifogunk tudni jönni a párommal, mint most? Mit gondoltok erről?
2012. febr. 20. 17:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%

Nem a papíron múlik az ilyesmi szerintem.Ha te tudomásul veszed,hogy neki "csak" szakközepe van és ezt el tudod fogadni(és a te szüleid se baszogatják emiatt,nem teszik ezt neki 5x szóvá minden egyes találkozáskor,családi ebéden,stb.),akkor semmi gond.


Amúgy ő nem is akar,eszébe sincs továbbtanulni? Az senkinek nincs megtiltva...

2012. febr. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%
Ha szeretitek egymás,van közös érdeklődési körötök,akkor működhet a kapcsolat. Miért kellene más körökben forgolódnod,mint neki? Ő sem csak a szaktársaival fog összejönni. Egy rokonom orvosnő, s férje villanyszerelő. 20 éve házasok,és nincs köztük semmi gond. Egy szakmunkás is lehet olyan művelt,sőt néha műveltebb is,mint egy diplomás.
2012. febr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
mármint te főiskolai végzettségű, ő pedig éretségivel/szakmával rendelkezik? ebben nincsen semmi gond. viszont ha ő még szakközépbe jár, ergo tinédzser, akkor minek mennél hozzá?:S
2012. febr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
50%
Anyám jogász volt, apám építőipari vállalkozó. Nem éltek együtt. Tényleg más körökben mozognak, apám milliárdos és a felső tízezerben mozog. Anyám pedig a jogi diplomájával tök átlagos életet él. Vagy a barátnőm közgáz diplomával és nyelvtudással nem kap normális munkát, mert van 2 gyereke, a párja pedig középfokú végzettséggel vezető egy cégnél. Egy papír még semmit nem garantál.
2012. febr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Megkérte a kezed? Ha igen és szereted, akkor éljetek együtt boldogan! Ha nem és csak filozofálgatsz, akkor meg keress mást...
2012. febr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Sajnos a szülők egy kicsit éreztetik velem a dolgokat. Persze nem durván, csak finoman.
2012. febr. 20. 18:22
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Szüleim is hasonló felállásban vannak, anyum egyetemet végzett, apumnak pedig szákképesítése van, mégis boldog házasságban élnek már több mint 27 éve.
2012. febr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
94%
De miért szeretnél annyira hozzámenni most? Nagyon fontos az a papír? Szerintem nem is a korkülönbség és az iskolázottságbeli különbség a probléma. Hanem az, hogy még nagyon fiatalok vagytok mindketten, még annyi minden fog változni körülöttetek. Ha ugyanez lenne a felállás, de tíz évvel később, akkor azt kérdezném, hol itt a probléma. De jelenleg szerintem még várnotok kéne pár évet.
2012. febr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%

szakközépiskolás, különbség, egyszerűen

Attól még, hogy más lesz a munkátok lehettek egy szinten. A te végzettségedhez főiskolát kell végezni, attól még te nem leszel műveltebb mint egy szakközépiskolás. Tapasztalatból mondom, vannak olyan buta főiskolát végzett emberek, hogy megáll az ember esze.

2012. febr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%

Írta valaki, hogy az anyukája jogász volt, és nem lett ettől tehetős, míg apukája kisebb végzettséggel sokkal jobban él.

Mi ugyanígy vagyunk.Én jogász vagyok, de felkophatna az állunk, míg a kedvesem érettségivel rendkívül szép életet biztosít nekünk.És szerintem műveltebb is nálam.

A kérdésedre válaszolva.Szerintem ne menj hozzá.Ha igazán ő lenne neked a nagy ő, egy pillanatig se jutna eszedbe ilyesmi.Szerintem egy kicsit szégyelled őt.Ha más nem a szüleid előtt, mert gondolom zavar ha ezzel jönnek.

Én azt tanácsolnám várj vele.

2012. febr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!