Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Fiúk/férfiak ti miért gondoljá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak ti miért gondoljátok azt, hogy az eljegyzés és a házasság csupán egy papir, egy vicc?

Figyelt kérdés

Már annyi férfitól hallottam, hogy azt gondolják, hogy az eljegyzés vagy a házasság, csupán egy darab papir, aminek semmi értelme. Miért gondoljátok igy? Ti mit szeretnétek akkor, ha nem házasságot, eljegyzést?

Írhatnak lányok is kommenteket.


2012. febr. 23. 15:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
akkor téged átb.sztak
2012. febr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Elnézést, nem ugy akartam irni, hogy minden férfi. Mert az igaz, hogy nem minden férfi gondolja igy.

És ez nem is az én példám. Én boldog kapcsolatban élek. Nem az én párom mondja ezt.

csak több helyen (pl ezen az oldalon is) is olvastam, hogy sok férfi viccnek tartja a házasságot vagy az eljegyzést.

2012. febr. 24. 10:42
 13/21 anonim ***** válasza:
70%

Akkor visszafordítom. Mitől olyan átkotzottul fontos? Szerintem a két ember közti bizalomhoz és megértéshez nincs szükség társadalmi jóváhagyásra. Felesleges beidegződött jogi procedúra, és nem mellesleg hatalmas üzlet a ruhától az esküvőszervezőkig. Még jó hogy nem hagyják megváltozni a közhozzáállást.

34 ffi

2012. febr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
53%
mert mi a házasság szerinted? egy f@sza biztosíték h lehúzhatod lóvéval a párod ha szétmentek?
2012. febr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
66%

a 34 éves úriemberrel nagyon egyetértek.

igaz, én nőből vagyok, de nettó hülyeségnek tartok aláírni egy papírt az érzelmeimről, amely papír utána jogilag és pénzügyileg hozzáköt a páromhoz.

a szeretet működik ezek nélkül is. családot is lehet alapítani papír nélkül. nekem a legfontosabb az, hogy a közös gyermekünket együtt neveljük fel, szeretetben, normálisan.

vannak olyan házaspárok akiknek az otthoni élete egy nagy adag híg fekália, de azért a papír ott van, meg kell mutatni a külvilágnak, ugye? mások meg papír nélkül élnek szép csendesen, nevelgetik a gyereküket, és vastagon tesznek rá, h ki mit gondol.


ja, egyébként eljegyzés úgymond volt, mindkettőnknek van gyűrűje, ez számunkra jelképez valamit, de hogy hajadonként fogok meghalni, az olyan tuti sicher mint a ház :)

2012. febr. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Ha az igaz párok így is boldogok egymással, akkor egy papír mit segít rajta? Ugyan olyan boldogok lesznek, mint voltak. Ugyan olyan lesz tőle az életük. Ha rosszul gondolom, lehet cáfolni!!!
2012. márc. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
65%
Azért "gondolják" (mondják), hogy "csak egy papír", mert egyáltalán nem csak egy papír, és félnek tőle (a válástól, a hercehurcától, az anyagi problémáktól), ezért megpróbálják jelentéktelennek beállítani a dolgot, mert akkor talán neked se lesz olyan fontos.
2012. márc. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Az előző hozzászólással sem értek egyet, mert ezek mind-mind a házasság előtt, házasságban, és házasság után is ugyan úgy van. Senkit nem szeretnék megsérteni ezzel.
2012. márc. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
48%
Akik félnek valamit kinyilvánítani törvényesen, azok egyebektől is félnek. Félnek felelősséget vállalni. Még szerencse, hogy a gyerekek esetében a törvény nem ennyire elnéző. Valakinek a nevére kell venni a gyereket, és felelősséget is kell vállalni érte. Különben olyan eldobós gyerekek lennének...
2012. márc. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
60%
ha egy nőnek valóban csak annyi a fontos h ki legyen nyilvánítva törvényesen stb a szerelmük, akkor miért nem lehet minden házasságot azzal kezdeni hogy pénzügyek stb hogy lesz ha esetleg vége a kapcsolatnak. mert szerintem a legtöbb nő anyagilag is próbálja ezzel bebiztosítani magát ami elég aljas
2012. márc. 15. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!