Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lehet ez az eljegyzés előjele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ez az eljegyzés előjele?

Figyelt kérdés
Párom néhány napja felpróbálta a gyűrűmet, amit hordok (én vettem magamnak évekkel ezelőtt, és mikor megismert, már hordtam), hogy mennyire megy fel az ujjára. Nézegette a kezem, és megkérdezte, hogy megnézheti-e. Odaadtam neki, hogy persze, aztán fel is húzta. Ma, mikor mosogattam, letettem, ahova szoktam, és nézegette, kérdezgette, hogy miért tetszik ez a gyűrű. (A gyűrűmet a középső ujjamon hordom, mert a gyűrűsre nagyon nagy.)
2012. febr. 23. 18:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
igen, elég valószínű, de szerintem talán ezen kár agyalni, mert akkor folyton azt fogod várni. :) bár tudom, hiába mondom, hogy ne ez járjon az eszedben :)
2012. febr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég valószínűnek tűnik a leírtak alapján :) Drukkolok nektek :)
2012. febr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen lehet, mert ez bevált méretlelesési trükk, hogy felpróbálja, megjegyzi meddig ér, és akkor az ékszerüzletbe tud mihez viszonyítani. :)
2012. febr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is tervez valamit!:)

De nehogy elszóld magad,hogy rájöttél a dologra,mert biztos meg akar lepni!:)

2012. febr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ó, én semmit se sejtettem, mikor felpróbálta, de hogy ma is elkezdte nézegetni... :) Hallgatok, mint a sír, szeretem a meglepetést. :) Egyébként tavasszal diplomázom, és azt beszéltük, hogy ha lesz fix állásom, összeköltözünk, mert most hol itt vagyunk, hol ott, de akkor már lesz elég pénzünk. Jaj, inkább tanulok, hátha akkor elfelejtem egy picit! :D Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2012. febr. 23. 19:24
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus pasi.:) Nálunk is hasonló volt a szitu.:) Utána két hétre rá megkaptam a jegygyűrűmet.:) Cseles volt,mert miután rájöttem,nem tudom miért,de úgy gondoltam,hogy a szülinapomon fogja megkérni a kezemet,ehelyett előtte egy héttel.

Szerintem gondolj valami közelgő eseményre,amihez tudod kötni.:)

Pl: nőnap,évforduló,névnap,szülinap,stb.

2012. febr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a diplomaosztó.:)
2012. febr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Jaj, hát elájulnék, ha diplomával a kezemben kérne meg. De előtte van még mindkettőnk szülinapja is! :) Jaaaj! :)))
2012. febr. 23. 20:02
 9/18 anonim ***** válasza:
megírod h mi volt?
2012. márc. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Még semmi, de az ékszereim közül eltűnt egy gyűrű, amit nem használok, de pont jó a gyűrűsujjamra. Biztos elvitte a cica... :)
2012. márc. 11. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!